Czworo najbardziej niezwykłych dzieci na świecie, które zaskoczyły wszystkich

Jakich niesamowitych faktów nie odnotowuje Księga Rekordów Guinnessa – od najdłuższego pocałunku po najliczniejszą walkę na poduszki.

Nie bez listy najbardziej niezwykłych dzieci na świecie, którym poświęcony jest ten artykuł.

Lizzie Clarke

Ta 30-letnia już dziewczynka ma bardzo osobliwy rekord – jest uważana za najbardziej krzywdzące dziecko na świecie i nadal zachowuje ten wątpliwy tytuł, ponieważ nikomu jeszcze nie udało się go pokonać.

Lizzie właśnie kupiła swoim rodzicom Cadillaca z napisem „Umyj mnie”, używając ostrego noża. Zrobiłem świeczkę używając banknotów 5 i 100 dolarowych. Chcąc porozmawiać z córką prezydenta Billa Clintona, zbombardowała telefon Białego Domu 167 razy.

Zamieniła sypialnię rodziców w staw, wlewając do niego kilkaset litrów wody za pomocą węża. Kilka petard wysadziło jedną z muszli klozetowych. I nawet zwierzęta domowe zostały poważnie ranne z rąk kapryśnej dziewczyny, z zimną krwią odcięła psu ogon i zdołała pozbawić wzrok dwóch kotów.

Lu Hao

Narodziny tego chińskiego chłopca nie zapowiadały niczego niezwykłego w jego rozwoju – urodził się ważąc 2,5 kg, co uważa się za bardzo niską wagę. Ale już w pierwszym miesiącu życia jego waga zaczęła gwałtownie rosnąć iw wieku 3 lat chłopiec ważył 60 kg!

Zaniepokojeni rodzice wielokrotnie zwracali się do lekarzy, ale byli bezradni. Potem zaczęli zmuszać chłopca do aktywnego uprawiania sportu i poważnie ograniczać jego dietę.

W ciągu ostatniego roku Lou nie przytył ani kilograma, a to już cieszy jego bliskich i najmłodszego bohatera. Zachowuje jednak tytuł najgrubszego dziecka na świecie.

Ruby Dickinson

Lekką ręką ojca, właściciela salonu tatuażu w Walii, dziewczyna została uznana za najmłodszą artystkę tatuażu. Tata kupił jej osobistą maszynę do pisania, wygodną dla dziecięcego długopisu, a on sam został jej pierwszym klientem.

Trzyletnia dziewczynka codziennie towarzyszy ojcu w pracy i nie ma wątpliwości co do przyszłego zawodu.

Akrit Pran Jaswal

Ten młody geniusz z Indii jest zasłużenie uznawany za najmłodszego chirurga na świecie. W wieku 7 lat z powodzeniem zoperował 8-letnią dziewczynkę, która doznała ciężkich oparzeń. Skóra dłoni dziewczyny została stopiona, ale młody talent zdołał przywrócić ruchomość palców.

W wieku 12 lat Akrit został studentem uniwersytetu medycznego, aw wieku 17 lat uzyskał tytuł magistra chemii stosowanej.

Karan Singh

Inny indyjski chłopiec zajmuje pierwsze miejsce w Księdze Rekordów Świata jako najwyższe dziecko na świecie. Urodził się od razu wysoki – z imponującymi 63 centymetrami! Dwa lata później chłopiec osiągnął już 124 cm przy wadze 42 kg.

Wszystkie badania medyczne potwierdziły, że chłopiec jest zdrowy i najprawdopodobniej Karan odziedziczył jego wzrost po matce, jej wzrost to 2 metry i 20 centymetrów.

Polska przyjęła projekt budżetu na 2022 roku

Narodowy Spis Powszechny. Warto się spieszyć, żeby nie dostać mandatu, został jeszcze jeden dzień

ZUS w Polsce sprawdzi szpitale w nowy sposób. Zapyta sąsiadów i biura podróży