Co fizjonomowie mówią o procesie Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Para aktorska żyła w oficjalnym małżeństwie przez około dwa lata.

Po zakończeniu procesu między Johnnym Deppem i jego byłą żoną Amber Heard zainteresowanie parą gwiazd rośnie.

W szczególności fizjonomiści zaczęli rozszyfrowywać, co kryje się za twarzami celebrytów, którzy zorganizowali najgłośniejszy rozwód w Hollywood.

„Jeśli przyjrzysz się uważnie rysom twarzy Amber, to rzuca się w oczy uroda: mały, schludny nos z zadartym nosem, lekko zakrzywione brwi, pięknie podkreślone usta” – zauważa ekspert i dodaje, że tacy ludzie zwykle wszystko zastanawiają się, zanim coś zrobią.

W szczególności zadarty czubek nosa zdradza wrażliwą i ufną naturę 36-letniej aktorki. A mała szczęka nie pozwoli Amber z godnością wytrzymać ciosu i dać godną odmową sprawcy. Była Johnny’ego Deppa przez długi czas będzie się martwiła konfliktem z byłym kochankiem.

Jeśli chodzi o 58-letniego aktora, eksperci zauważają, że Depp od dawna uważany jest za standard męskiej urody.

„Widzimy więc dość szeroką, ciężką szczękę, mały nos, wyraźne łuki brwiowe, pochyłe czoło i linię włosów w kształcie litery M” – zauważa fizjonomista, dodając, że tacy ludzie są dość impulsywni i zachowują się jak prawdziwi wojownicy.

„Johnny Depp nie ma wrażliwości, może być podejrzliwy i małostkowy. Ma dobry potencjał fizyczny i odporność na stres, zawsze osiąga swój cel” – mówi ekspert.

Według niej gwiazda „Piratów z Karaibów” szybko odejdzie od tej historii, a tymczasem Amber Heard przez długi czas będzie żywić urazę.

„Amber nie jest skłonna do analizowania przez długi czas. Jest osobą czynu! Jeśli nie ma wroga, musisz go wymyślić! Najważniejsze jest, aby zaangażować się w bitwę, a wtedy to rozwiążemy” inny ekspert komentuje analizę rysów twarzy. Według niej 36-letnia aktorka czuła się bardzo niepewnie podczas rozpraw sądowych, ponieważ wiedziała, że ​​prędzej czy później nadal zostanie ujawniona.

Przypomnijmy, że Johnny Depp świętował zwycięstwo nad dawną kochanką, która oskarżyła go o przemoc domową, imprezą na 300 tysięcy dolarów, na którą zaprosił swoją byłą dziewczynę, supermodelkę z lat 90. Kate Moss.

Historia o tym, jak babcia z Ukrainy tworzy markowe ubrania w Krakowie

Królowej Elżbiecie II pogratulowali Miś Paddington, James Bond oraz gwiazdy popu i rocka

„Pracy wystarczy dla wszystkich”. W Polsce narzekają na brak pracowników sezonowych