Ceny bożonarodzeniowe w restauracji Magdy Gessler bardzo wysokie. Co na to gwiazda „Kulinarnych Rewolucji”

Jedna z najpopularniejszych restauratorek w Polsce, Magda Gessler, niedawno znowu zaskoczyła wszystkich.

Dzięki trwałemu udziału w „Kuchennych Rewolucjach” kobieta zyskała niezłą sławę. Jest gwiazdą, która wpływa na kulinarne życie Polski.

Gessler jest właścicielką jednej z ekskluzywnych restauracji w naszym kraju.

Świąteczne menu w jej restauracji już jest gotowe. Ceny, jak się okazało, są bardzo ekskluzywne również. Zwykle potrawy bożonarodzeniowe mają kosmiczne ceny. Internauci oraz zwykle ludzie zarzucają ikonie TVN-u chciwość.

Jackowski może tylko pomarzyć o tym, by jego przepowiednie tak sprawdzali się. Wszystko dlatego, że gwiazda „Kuchennych Rewolucji” wysoko ceni to, co robi.

„U Fukiera” zaprezentowane menu świąteczne liczy się za drogie. Za 300 g śledzia zapłacimy około 30 zł, 500 g sałatki jarzynowej – 40 zł, litr barszczu czerwonego kupimy za 25 zł. Ekskluzywne potrawy świąteczne również są.

20 sztuk uszek z grzybami za 50 zł oraz karp faszerowany po żydowsku (250 g) za 30 zł. Jednak to jeszcze nie wszystko, pierogi z kapustą (6 sztuk) kosztują 40 zł, 500 g bigosu – 45 zł, za 200 g sosu tatarskiego z grzybami nabyć możemy za 20 zł. Co myślicie o cenach?

Fani przypominają restauratorce, co się działo na „Kuchennych Rewolucjach”, kiedy niektóre restauratorzy chcieli za swoje jedzenie prowadzić wysokie ceny.

Ona ciężko to przeżywała, a teraz sama robi to samo. Jedna fanką nawet napisała złośliwy komentarz.

Chyba jej sufit na łeb spadł – napisała komentatorka.

Czy tym razem Magda Gessler zdecyduje się na jakieś zmiany, czy zostawi wszystko, jak jest? Teraz wiadomo, że prezenterka ignoruje zarzuty internautów.

Gessler jest bardzo znanym kucharzem i wśród jej gości zawsze wielu ekspertów, kto ceni to, co robi kobieta. Więc zobaczymy.

Dziś musimy uważać na silny wiatr. Lepiej zostać się w domu

Dorota Wellman zaskoczyła wszystkich. Nagle wyskoczyła z butów i pokazała stopy

Jak pozbyć się mszyc na różach. Skuteczne środki ludowe