Prezenterka telewizyjna postanowiła nie myć głowy przez miesiąc, a wynik eksperymentu okazał się dość nieoczekiwany

Brytyjska prezenterka telewizyjna zrezygnowała ze środków do pielęgnacji włosów na sześć tygodni, a wynik pozytywnie ją zaskoczył.

Początkowo kobieta nie była zbyt zadowolona, patrząc na siebie w lustro, a później jej włosy oczyściły się, i teraz rzadko używa szamponu.

Susannah Constantine, aktorka, ekspertka od mody i prezenterka telewizyjna z Wielkiej Brytanii wykorzystała okres kwarantanny, aby sprawdzić, czy w sześć tygodni nauczy się obchodzić bez szamponu.

Kobieta zawsze miała piękne włosy, ale do pielęgnacji używała różnych środków.

Kiedy dowiedziała się, że nie będzie musiała tak szybko pojawiać się przed kamerami, a tylko jej rodzina i kasjerka w sklepie będą mogli ją zobaczyć, Susannah zdecydowała, że nadszedł czas, aby oduczyć się od szamponu.

Pani Constantine prowadziła dziennik na temat rezygnowania ze środków do pielęgnacji włosów, a następnie dzieliła się tymi wszystkimi spostrzeżeniami.

Zwykle, gdy Susannah nie musiała brać udziału w kręceniu filmu, mogła nie myć włosów szamponem maksymalnie przez trzy dni.

Więc pierwszy tydzień nie był dla niej problemem. Prezenterka telewizyjna nadal spłukiwała włosy wodą, ale nie używała żadnych środków. Jednak następne tygodnie już nie były takie łatwe.

Jednak wynik eksperymentu pozytywnie zaskoczył. „Moje włosy lśnią nowym życiem, w dotyku są przyjemne jak satyna.

I wiem, że ten sześciotygodniowy detoks będzie moim corocznym prezentem dla włosów”.

Susannah nie zrezygnuje z szamponu na zawsze, ale po eksperymencie planuje go używać w małych ilościach nie częściej, niż raz na dwa tygodnie.

Jak osuszyć samochód po umyciu bez plam i zarysowań. Proste i tanie metody

Kobieta nosiła ten sam strój przez 3 miesiące, a większość jej znajomych i przyjaciół nawet tego nie zauważyła

Jak myć truskawki w słonej wodzie, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek