Antek Królikowski w końcu szczęśliwy. Kto jest nową wybranką aktora

Antek Królikowski ponownie jest zakochany! Niedawno aktor zerwał z Kasią Dąbrowską i już ma nową partnerką.

Wygląda na to, że aktor odnalazł swoje szczęście. Gratulacje płyną od fanów syna Pawła Królikowskiego. Kto skradł serce młodego aktora?

Burzliwe życie miłosne zrobiło Antka bardzo popularnym. W ciągu kilku lat Antek Królikowski miał wiele związków miłosnych.

Spotykał się nawet ze znaną z serialu „Rodzinka.pl” Julią Wieniawą.

Fani liczyli na to, że będą prawdziwą parą, jednak ich związek przetrwał około 2 lat.

W końcu się rozstali. Po tym Julia Wieniawa zaczęła kręcić z Baronem. Antek również zaczął spotykać się z Kasią Dąbrowską.

Niedawno Kasia powiadomiła w mediach społecznościowych o rozstaniu z młodym aktorem. Co było przyczyną rozstania się, nikt nie wie.

Jedynie, że Antek Królikowski pojawił się z nową partnerką, koleżanka po fachu, Joanna Opozda. Portal Pudelek opublikował dane o tym, co się stało z Joanną i Antkiem w … restauracji.

Oto co młody aktor powiedział w obronie swojej nowej koleżanki.

– Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie w ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami.

Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki […]. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Jednak następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł… – mówił aktor.

Paweł Królikowski pozostawił dla starszego syna niezwykły prezent. Młody aktor podzielił się z fanami zdjęciami

„Króliku… Wszędzie jesteś dziś na zdjęciach czarno-biały”. Katarzyna Skrzynecka pożegnała Pawla Królikowskiego

Jaki los spotka nagranie z udziałem Pawła Królikowskiego? Do kogo należy decyzja