Horoskop na 18 lipca 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś Baran ma wiele do omówienia z domownikami, a także sąsiadami i współpracownikami (zwłaszcza byłymi).

Prawdopodobnie burzliwa kontynuacja wczorajszej dyskusji. Gwiazdy radzą, aby nie marnować energii tylko na rozmowy i w odpowiednim momencie, przejść do działania.

Byk

Niektóre Byki będą bardziej podekscytowane wydarzeniami w bliskim otoczeniu, inne będą chciwie łapać wiadomości z daleka, na przykład od przyjaciół za granicą. Przepływ informacji wpłynie na uczucia i obudzi wspomnienia.

Jest to odpowiedni dzień do podróży, spacerów, wizyt pokrewnych, do przywracania starych kanałów informacji i zapomnianych sposobów komunikacji.

Bliźnięta

Dziś Bliźnięta są gotowi wykazać większą ekonomiczność, przedsiębiorczość i biznesowość. Istnieje skłonność do kupowania drobiazgów hurtowo.

Jeśli jesteś ciągle zdenerwowany, zakupy lub umowa będzie dobrym rozproszeniem, pomoże Ci przetłumaczyć energię lęku lub irytacji na coś pożytecznego.

Rak

Dziś Raki bardzo potrzebują dialogu, w którym mogliby wyrazić swoją osobistą opinię. Chęć wypowiedzenia się może być silniejsza niż nawyk zachowania szacunku. Możliwe, że pod wpływem emocji będziesz angażować się w słowną walkę z autorytetami lub przedstawicielami władzy.

Lew

Dziś nie wszystkie Lwy są gotowi wyrazić swoją myśl na głos, ale bardzo wielu przedstawicieli znaku zostanie wciągniętych w prywatną komunikację – na przykład w intensywnej korespondencji lub dyskusji „w palarni”. Szczególne zainteresowanie mogą budzić działania kolegów, pomocników i krewnych. Jeśli jesteś mobilny, jest to odpowiedni dzień na podróż służbową z tajnym celem.

Panna

Pannom nie zaszkodzi podpowiedź przyjaciela lub zbiorowego umysłu: rodziny, firmy, grupy podobnie myślących ludzi. Dzień jest odpowiedni do udziału w spotkaniu domowym, spotkaniach korporacyjnych, konferencji naukowej. Wielu ludzi wokół Ciebie gotowi spełnić starą obietnicę. Jeśli udało Ci się dotrzeć do sumienia wroga lub przeciwnika, gwiazdy radzą złapać odpowiedni nastrój i nie tracić czasu.

Waga

Dziś może być kontynuowana rozmowa rodzinna, spotkanie, rozmowa kwalifikacyjna, komunikacja z osobą wpływową. Szczególnie interesujące będą stare bolesne tematy związane z domem, władzą, autorytetem, rozszerzeniem lub odzyskaniem praw, przywilejami terytorialnymi, rodzinnymi lub innymi. Jeśli Twoje uczucia nie wpływają bezpośrednio, dyskusja jest lepiej obserwowana z zewnątrz.

Skorpion

Skorpiony nie powinny odkładać kontaktów z obcokrajowcami, kończyć sesji komunikacyjnej, badań, podróży. Ryzyko zbłąkania się jest minimalne. Dzień pozwala podążać za swoją wiarą i bronić swoich praw, w czasie rzuca użyteczne pomysły i połączenia z przeszłości, pomaga przywrócić umiejętności jazdy, samoobrony, orientacji, nauki, komunikacji w czyimś języku.

Strzelec

Dziś Strzelcom nie jest łatwo zignorować ich sekretne przeczucia, zwłaszcza gdy przypomina się niepokojąca przeszłość. Możliwa jest nadmierna wrażliwość, wybuch przesądów. Trzeba liczyć się z tradycjami i silniejszymi ludźmi. Nieświadomym sposobem na złagodzenie napięcia może być gadatliwKoziorożec

Dziś może pojawić się pokusa, aby odpowiedzieć ciosem na cios, zwłaszcza jeśli ich miłość własna i ambicje są naruszone. Gwiazdy radzą Koziorożcom powstrzymać się od jakiejkolwiek próby „spłacenia długu z odsetkami”, ponieważ siła Twojej odpowiedzi nie będzie pasować do wyimaginowanego ataku.

Wodnik

Wodnik dzisiaj będzie musiał powstrzymać atak rutyny, której przepływ jest w stanie stale rosnąć. Warto zanurzyć się w każdej sprawie, jak natychmiast zaczynają pojawiać się szczegóły, które rozszerzają pole działania. Nie oczekuj szybkiego zakończenia pracy: najprawdopodobniej będziesz musiał wrócić do przeszłości w poszukiwaniu źródła problemów. Jednak nie żałuj tego czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie.

Ryby

Dziś gwiazdy radzą Rybom, aby nie były leniwe i korzystały z możliwości działania w wygodnym rytmie, ponieważ prawdopodobieństwo, że wkrótce ten przywilej zostanie usunięty. Dzień nadaje się do skończenia ostatniego etapu pracy. Wraz z emocjonalnym i mentalnym pomocne jest umiarkowane obciążenie fizyczne.

Cztery znaki zodiaku, których nie można oswoić. Nie da się złapać wiatru

Rytuały, które należy wykonać w czasie rosnącego księżyca, aby poprawić swoje życie

Znaki zodiaku, dla których w czerwcu nieoczekiwanie zacznie się nowe życie