Trzy pary znaków zodiaku, które nie pasują do siebie

Wchodząc w nowy związek, wiele kobiet natychmiast zwraca uwagę na dopasowanie znaków Zodiaku.

Jest to właściwa decyzja, ponieważ istnieją znaki Zodiaku, które nie mogą być w związku.

Strzelec i Rak

Strzelcy są przedstawicielami elementu powietrza, są frywolni, kochają zabawę i hałaśliwe zespoły. Dla strzelców oglądanie filmu w domu to prawdziwa tragedia.

Raki mają nieco inną pozycję życiową. Cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i zrozumienie tego, co będzie za kilka godzin. Raki nigdy gwałtownie nie wpadną w podróż lub nie zaczną robić pochopnych czynów. Stabilność jest dla nich ważna.

Kiedy w związku zaczynają pojawiać się spory, jak należy postępować, pojednania nigdy nie będzie. Strzelcy chcą wolności, a Raki pragną spokoju.

Nie ma tu kompromisów. I nawet jeśli przez jakiś czas uda się utrzymać związek, za kilka lat sytuacja w każdym razie stanie się krytyczna, ponieważ nikt nie jest w stanie znieść ciągłych konfliktów.

Strzelec i Panna

Sytuacja między tymi znakami jest podobna. Strzelcy uwielbiają zabawę i ryzyko, a Panny są poważne. Wystarczy wyróżnić kilka podstawowych cech:

1. Ciągle analizują.

2. Wykazują pesymizm w sytuacjach, nawet jeśli nie jest to konieczne.

3. Myślą o swoim życiu w najdrobniejszych szczegółach.

4. Starają się wszystko kontrolować.

Panny nigdy nie wydadzą wszystkich oszczędności na spacery i nie zaryzykują. Strzelcy są inni, chcą się dobrze bawić tu i teraz. Dla krytycznych i nieśmiałych Panien taki tryb życia jest niedopuszczalny.

Co zaskakujące, wiele związków między Pannami i Strzelcami istnieje przez długi czas.

Jednak nie ma w nich harmonii, ponieważ każdy zaczyna bronić swoich interesów i nie przyjmuje opinii partnera. Ciągłe konflikty, kłótnie, a nawet oszustwo — to normalne dla takich par.

Waga i Wodnik

Waga potrzebuje stałej komunikacji i dialogu. Waga ma wielu przyjaciół, z którymi stara się spędzać cały wolny czas. Wodnicy są monogamistami, jeśli zaczynają budować relacje, oddają całą swoją siłę i wolny czas.

Wodnicy doceniają czas spędzany samotnie. Osobista przestrzeń dla nich nie jest pustym dźwiękiem. Mogą nawet odmówić świętowania urodzin, jeśli chcą być sami ze swoimi myślami.

82-letni dziadek znalazł swoją zgubioną obrączkę na marchewce z własnego ogrodu

Błędy dorosłych dzieci, z powodu których serca starzejących się rodziców pękają z bólu

Jakie jest magiczne znaczenie storczyka w Twoim domu? Co ona może przynieść