Jedynym przyjacielem, który będzie z tobą w smutku i w radości, jest twoja matka

Nikt cię nie kochał ani nie kocha tak bardzo, jak twoja matka. Tylko ona jest zdolna do tak głębokich bezwarunkowych uczuć.

Ta więź zachodzi między matką a dzieckiem w czasie ciąży. Jej miłość jest nieograniczona i wszechogarniająca.

Kiedy w łonie kobiety pojawia się życie, natychmiast odczuwa tę miłość, która nigdy nie przemija. Nie widząc jeszcze dziecka, matka już ma to wszechogarniające uczucie.

Matki poświęcają swoją karierę, wolność, marzenia dla nas i nie żądają niczego w zamian.

Miłość macierzyńska nie wymaga niczego. Mama jest zawsze z nami, kiedy tego potrzebujemy.

Matki nas wspierają, nawet jeśli zrobiliśmy coś okropnego. W każdej sytuacji są gotowe stanąć obok i nas wesprzeć.

To matki wychowują ludzi sukcesu.

Mama zawsze pomoże, doradzi lub po prostu będzie w pobliżu. Nie potrzebuje niczego w zamian, nie oczekuje wdzięczności ani uznania.

Kiedyś powiedziano mi: „Poznasz prawdziwą miłość dopiero wtedy, gdy zostaniesz matką”. Ta osoba miała rację na milion procent!

Kiedy nasze dziecko napotyka trudności, jest chore lub martwi się czymś, odczuwamy taki ból, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczałyśmy.

Przecież tak bardzo chcemy chronić nasze dziecko przede wszystkim, co jest złe, ale nie jesteśmy wszechmocne. Chcemy, tylko aby nasze dzieci były szczęśliwe!

W zamian potrzebujemy tylko wzajemnej miłości!

Nie złość się na mamę, nie kłóć się z nią, dzwoń, pisz i pomagaj. Przecież mama jest Twoim wsparciem i prawdziwym przyjacielem!

Matka 3 chłopców napisała wzruszający list do swoich przyszłych synowych. Kobiety nie mogą powstrzymać łez, gdy go czytają

Co matka chrzestna księcia Jerzego z Cambridge mówi o nim? Jej słowa zdziwią wszystkich

Kobieta dowiedziała się, że nie jest matką własnych dzieci. Jednak wszystko stało się jasne, gdy okazało się, że mogła mieć siostrę bliźniaczkę