Dziewczyna o pięknej sylwetce pracuje w firmie budowlanej, wykonując męską pracę

Ale przypadkowo wchodzi do Internetu i staje się gwiazdą sieci społecznościowych.

Popularność może czasem przyjść znikąd. Dziewczyna właśnie dostała pracę w firmie swojego ojca na tradycyjnie męską pracę, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Ale teraz ma ponad sto tysięcy subskrybentów TikTok.

Darcy Richards, 25-letnia Brytyjka, po ukończeniu szkoły wybrała się w podróż dookoła świata, a następnie przez cztery lata przebywała w Australii.

Tam dostała pracę jako kelnerka, a także zajmowała się pracami administracyjnymi.

Kiedy wróciła do Wielkiej Brytanii, Darcy nie wiedziała, co chce robić, ale potrzebowała pieniędzy.

Następnie dziewczyna poprosiła ojca, który ma własną firmę budowlaną, o znalezienie pracy dla jego córki. Mężczyzna zastanowił się przez chwilę i zgodził się zabrać Richards.

Początkowo dziewczyna zakładała, że ​​będzie po prostu mieszała cement i wykonywała różne drobne czynności. Jednak próbując układać cegły, Darcy ze zdziwieniem zdała sobie sprawę, że to lubi. Brytyjka powiedziała o tym ojcu.

Następnie człowiek, który buduje od ponad 35 lat, zaczął uczyć córkę mądrości swojego rzemiosła. Richards uczyli także jej dwaj bracia. A po chwili 157-centymetrowa dziewczyna przyzwyczaiła się na tyle, by nie ustępować przeciętnemu budowniczemu.

Jeden z braci poradził swojej siostrze, aby publikowała w sieciach społecznościowych filmy o jego pracy. Facet pomyślał, że przynajmniej będzie to wyglądało śmiesznie. Dziewczyna posłuchała jego rady. Dość szybko liczba subskrybentów zaczęła rosnąć, aż osiągnęła 100 tys.

Niektórzy użytkownicy TikTok podziękowali Darcy za jej filmy. Dziewczyny powiedziały, że te filmy zainspirowały je do wykonania pracy, która zwykle jest uważana za męską. Jednak Richards zauważa, że ​​chociaż lubi studia, może to być dość trudne.

„To może być trudne i męczące. Są chwile, kiedy budzę się następnego dnia i boli mnie całe ciało. Ale jeśli mam trudności z podniesieniem czegoś, po prostu proszę o pomoc, jak zrobiłby facet. Nic specjalnego.” – spytała Darcy.

A jednak dziewczyna jest dumna z tego, co robi.

„Ale uwielbiam budować i zawsze jestem z siebie dumny, kiedy kończę pracę. Pomogłem wyremontować 200-letni budynek. To było wyzwanie, ale każda praca jest indywidualna i uwielbiam ją” – powiedziała Richards.

@rattlekings

Reply to @cptgibby how i lay my concrete blocks. Pointing Iron from ✨bhdinger.co.uk✨ #howitsmade #different #unique #tutorial #bricktok #lesson #pro

♬ SUNNY DAY – Matteo Rossanese

Oto kilka nieoczekiwanych sposobów wykorzystania mleka w domu, o których nie wiedziałeś na pewno

Romanse Billa Gatesa nie były tajemnicą, a jego żona Melinda przed rozwodem wynajęła prywatnego detektywa

Czego według znaków ludowych nie można robić 10 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów