Romanse Billa Gatesa nie były tajemnicą, a jego żona Melinda przed rozwodem wynajęła prywatnego detektywa

Odkąd Bill i Melinda Gates ogłosili swój rozwód w zeszłym miesiącu, reputacja 65-latka została zachwiana.

Zaczęły pojawiać się szczegóły separacji pary, które nie przedstawiały współzałożyciela Microsoftu w najlepszym świetle.

W szczególności okazało się, że utrzymywał związek z Jeffreyem Epsteinem, który został oskarżony o handel seksualny nieletnimi, a także wielokrotnie zdradził swoją żonę.

Jednak, jak pisze wydanie Vanity Fair, jego powieści nie były tajemnicą dla innych.

Ponadto źródła podają, że ktoś z bliskiego kręgu Melindy wynajął prywatnego detektywa przed jej rozwodem z mężem.

Jeden z byłych pracowników Gatesa powiedział, że był podejrzany o niewierność między innymi dlatego, że biznesmen często zmieniał samochody. Powiedział, że czasami Gates jeździł do pracy mercedesem, by godzinę później wyjechać z biura złotym porsche, którym wjeżdżali jego pracownicy ochrony.

Wszyscy zakładaliśmy, że to właśnie w tych chwilach, kiedy spędzał czas z kobietami. Wiedziałem, że miał wiele spotkań poza siedzibą, których nie było w jego kalendarzu pracy” – powiedział.

Niemniej jednak rzecznik 56-letniej Melindy Gates powiedział, że ani ona, ani nikt inny, na jej polecenie, nigdy nie wynajął prywatnego detektywa do szpiegowania jej męża. Rzecznik biznesmena zaprzecza również wszelkim plotkom zniesławiającym honor i reputację Gatesa.

Jesteśmy bardzo rozczarowani, że opublikowano tak wiele kłamstw na temat przyczyn i okoliczności rozwodu Billa Gatesa. Pogłoski i spekulacje stają się coraz bardziej absurdalne, a szkoda, że ​​ludzie, którzy praktycznie nic nie wiedzą o sytuacji, nazywani są „źródłami” – powiedział.

Bill i Melinda Gates są małżeństwem od 27 lat. Para ma troje dorosłych dzieci. We wspólnym oświadczeniu para stwierdziła, że ​​nie mogą już dorastać razem jako para, ale zauważyła, że ​​będą nadal współpracować w swojej fundacji charytatywnej.

Czego według znaków ludowych nie można robić 10 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Osoba wtajemniczona powiedziała nieoczekiwane informacje. Meghan Markle potajemnie zadzwoniła do Kate Middleton, próbując naprawić stosunki z rodziną królewską

Kilka oznak, że dana osoba wkrótce stanie się bogatsza