Życie osobiste księcia Harry’ego przed spotkaniem z Meghan Markle

Przed spotkaniem z aktorką Meghan Markle książę Harry był znany jako słynny zdobywca kobiecych serc.

Rzeczywiście był najodpowiedniejszym panem młodym w Wielkiej Brytanii!

Książę nie wyróżniał się konsekwencją, a ilość jego burzliwych, krótkotrwałych romansów była tak wielka, że ​​prasa angielska już dawno straciła rachubę. Postanowiliśmy przypomnieć dziewczyny, wobec których Harry miał najpoważniejsze intencje.

Natalie Pinkham

Relacja między 20-letnim brytyjskim księciem a 26-letnią prezenterką telewizyjną została upubliczniona po ukazaniu się w gazecie artykułu zatytułowanego „Brudny Harry”, któremu towarzyszyło prowokacyjne zdjęcie z pijaną trójcą: Książętami Harrym i Williamem , a także nową dziewczynę Harry’ego, pannę Pinkham. Co więcej, na zdjęciu ręka księcia spoczywała na piersi dziewczyny.

Pierwszorzędna brytyjska opinia publiczna była zszokowana: oczywiście zdołali przyzwyczaić się do buntowniczych manier „rezerwowego” księcia, ale to zachowanie nie pasowało do żadnych ram. Co więcej, prezenterka telewizyjna, prowadząca tak niemoralny styl życia, nie mógła twierdzić, że jest oblubienicą członka królewskiej dynastii, niezależnie od jego pozycji w kolejce do tronu.

Chelsea Davey

Książę Harry nazwał Chelsea Davey swoją pierwszą prawdziwą miłością. Dziewczyna z zamożnej rodziny i brytyjski książę znają się od czasów szkolnych, ale związek zaczął się, gdy poznali się przypadkiem poza domem jako dorosły.

Długotrwały romans między Chelsea i Harrym rozwijał się bardzo szybko: para rozpadła się, a następnie ponownie się zbliżyła. Wielu myślało, że to Chelsea zostanie żoną księcia. Ale córka miliardera nie chciała zostać członkiem rodziny królewskiej i nigdy tego nie ukrywała.

Byli kochankowie rozstali się jako przyjaciele: Chelsea została nawet zaproszona na ślub najstarszego księcia, aw 2018 roku pojawiła się na ślubie samego Harry’ego.

Florencja Brudenel-Bruce

Model bikini i książę spędzili razem całe lato w 2011 roku, a we wrześniu Harry poszedł do służby wojskowej w Afganistanie. Romans trwający 3 miesiące stał się najdłużej trwającym od czasu bardzo bolesnego zerwania z Chelsea.

Nawiasem mówiąc, relacje z brytyjskim księciem korzystnie wpłynęły na dalsze losy Florencji. Zainteresowanie prasy i zwiększona uwaga opinii publicznej sprawiły, że stała się bardzo popularną osobą. Kilka lat później dziewczyna poślubiła multimilionera Henry’ego St. George’a.

Cressida Bonas

Cressida Bonas jest dziewczyną ze szlacheckiej rodziny: dziadkiem Cressidy jest hrabia Edward Curzon. Dlatego ze wszystkich pretendentów do tytułu przyszłej księżniczki panna Bonas odniosła największy sukces.

Harry poznał Cressidę w 2012 roku. Ich romans trwał 2 lata, podczas których para rozstała się kilkakrotnie. Prasa co jakiś czas pisała o zbliżającym się ślubie, ale zamiast zaręczyn nastąpiła ostateczna przerwa.

Pippa Middleton

Młodsza siostra księżnej Cambridge, Pippa, wydawała się być jednym z najpoważniejszych hobby rudowłosego księcia. Przynajmniej brytyjska prasa była o tym przekonana.

Media rzekomo widziały wzajemną sympatię i „iskry”, które prześlizgnęły się między Harrym i panną Middleton na ślubie Williama i Kate. Ale sprawa nie wyszła poza współczucie.

To prawda, że ​​w 2015 roku paparazzi kilka razy przyłapali parę na wspólnej kolacji, ale ostatecznie nigdy nie doszło do romantycznego związku. Nieco później Pippa poślubiła milionera Jamesa Matthewsa.

„Utalentowani i kreatywni liderzy”. Była szefowa personelu Meghan Markle i książę Harry mówiła o współpracy z nimi

Informator zdradził tajemnicę. Książęta William i Harry są gotowi zacząć od zera

Ale babcia nadal kocha. Elżbieta II nie ukryła zdjęcia księcia Harry’ego i Meghan Markle