Informator zdradził tajemnicę. Książęta William i Harry są gotowi zacząć od zera

Wydaje się, że uroczysta ceremonia odsłonięcia pomnika księżnej Diany, na którą książę Harry przyleciał do domu ze Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka z żoną Meghan Markle i dwójką dzieci, wpłynęła pozytywnie na jego relacje ze starszym bratem, Książę William.

Osoba wtajemniczona powiedziała, że po tym, jak 36-letni Harry i 39-letni William spotkali się ponownie podczas ceremonii, nastąpiła zmiana w ich związku.

William i Harry spędzili poranek przed odsłonięciem pomnika, oglądając pamiątki i notatki od matki.

Zdecydowanie skręcili drogę wrogości i rozpoczęli drogę do pojednania. Wszyscy byli zachwyceni, widząc, jak blisko byli tego dnia, podało źródło.

Stuart Pierce, przyjaciel ich zmarłej matki, powiedział również, że Harry i William są gotowi zapomnieć o dawnych krzywdach.

Przeanalizował zachowanie książąt podczas ceremonii i doszedł do wniosku, że są oni bardzo bliscy i przyjaźni, a plotki o ich wrogości są mocno przesadzone.

Pogłoski o ich niezgodzie opierały się jedynie na obawach i wyobrażeniach ludzi, którzy myśleli, że komunikują się z kimś bliskim królewskiemu dworowi. Podczas gdy w rzeczywistości ci ludzie po prostu wymyślili – zauważył.

Wtajemniczeni zauważają również, że zauważalna odwilż w stosunku do obu rodzin nastąpiła po narodzinach księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle, córki Lilibet Diany. Książę William i jego żona Kate Middleton publicznie pogratulowali parze, a księżna Cambridge wyraziła również chęć jak najszybszego zobaczenia dziecka. Według plotek ona i Megan zaczęły się teraz częściej komunikować, aby poprawić relacje i pogodzić swoich mężów.

Przypomnijmy, że pogłoski o rozłamie między dwoma braćmi pojawiły się po ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. William, który był podejrzliwy w stosunku do wybranki swojego brata, radził mu odkładać sprawy i nie spieszyć się, ale młodszy brat go nie słuchał.

Po „Megsit” i przeprowadzce książąt Sussex do Kanady, a następnie do Stanów Zjednoczonych bracia jeszcze bardziej oddalili się od siebie. A kiedy Meghan i Harry udzielili Oprah Winfrey publicznego wywiadu w marcu tego roku, w którym rzucili cień na rodzinę królewską, William był całkowicie wściekły. Ale teraz wydaje się, że jest gotów zapomnieć nawet o tym.

Co można zrobić, aby pomidory szklarniowe były pyszne

Fryzjerzy potrafili uspokoić niezadowolonego klienta i zasłynęli w całym Internecie

Niezwykłe wideo. Noc nagle zamieniła się w dzień, gdy po niebie przeleciał meteor