Złodziej obrabował złodzieja, podczas gdy ten rabował bank

Śledztwu przeszkodził inny klient banku, który ukradł dowód.

Podczas napadu na bank w USA włamywacz przypadkowo upuścił swój własny portfel, jednak policji nie pomógł rozwiązać przestępstwa.

Śledztwu przeszkodził inny klient banku, który ukradł cenne dowody, a teraz sam był poszukiwany. Wygląda na to, że amerykańscy oficerowie mieli do czynienia z absurdalnym śledztwem w historii kryminalistyki.

Małe miasteczko Castle Pines w hrabstwie Douglas w stanie Kolorado w USA wstrząsnęło niespotykane wydarzenie – nieznany włamał się do lokalnego oddziału US Bank i, grożąc bronią, zażądał pieniędzy.

W zamieszaniu, zabierając łup, mężczyzna nie zauważył, jak rzucił portfel i wybiegł na ulicę.

Według opisu odwiedzających Bank złodziej nie wydawał się im znajomy – był chudy z siwą brodą i zamaskował swoją twarz za pomocą czerwonej bandany i okularów przeciwsłonecznych. Po napadzie wsiadł do srebrnego sedana i uciekł w nieznanym kierunku.

Zaskoczeni świadkowie stracili czujność i nie byli już w stanie zapamiętać znaków szczególnych drugiego złodzieja, który podniósł portfel złodzieja z podłogi, a także pospieszył, aby wyjść na ulicę.

Teraz przedstawiciele biura szeryfa hrabstwa Douglas nie wiedzą, po jakiej stronie rozpocząć dochodzenie w sprawie napadu, ponieważ portfel mógłby im pomóc w znalezieniu podejrzanego.

Mężczyzna, który ukradł portfel złodzieja, został już uznany za poszukiwanego, ale jeszcze nie przedstawili mu żadnych zarzutów i poprosili o samodzielne skontaktowanie się z policją i przekazanie jej zdobyczy. Jednak do tej pory poszukiwania złodzieja nie przyniosły żadnych rezultatów.

Internauci tymczasem zastanawiają się – czy złodziej wygrał z napadu na bank, czy przegrał?

„Cóż, ponieważ szedł obrabować bank, wątpię, czy miał dużo pieniędzy w portfelu.”
„Prawdopodobnie stracił znacznie więcej, niż ukradł z banku, jeśli nie odzyskał portfela.”

Ktoś pomyślał, że drugi mężczyzna też może być przestępcą.

„Czy złodzieje nie powinni mieć honoru złodzieja?”.

„Myślę, że chcą dowodu osobistego z portfela włamywacza. Chodzi o to, że włamywacz zrobił włamywacza. Czy bronił honoru złodzieja, czy nie był złodziejem?”.

Ktoś żartował z tego wydarzenia.

„Napad na włamywacza, co sądzisz?”.

„Hej, cholera, słyszałem, że jesteś włamywaczem, więc obrabowałem Twój rabunek”.

Rodzina kupiła dom i znalazła w nim zamurowany tajemniczy pokój, który wygląda jak prawdziwy portal do przeszłości

98-letnia para odtworzyła dzień ślubu po 70 latach wspólnego życia

Po ciężkim dniu w pracy kobieta chciała pogratulować córce z okazji jej urodzin, ale coś poszło nie tak