Zarobki Julii Wieniawy są oszałamiające. Jej majątek kosztuje dwa miliony

Julia Wieniawa w wieku 22 lat dołączyła się do grona najbogatszych kobiet Polski. Swoje pierwsze mieszkanie kupiła w wieku 18 lat.

Oprócz aktorstwa Julia Wieniawa ma swój własny biznes.

„Flesz”informuje, że młoda kobieta tylko za umieszczenie jednego postu na swojej stronie internetowej dostaje około 20-30 tysięcy złotych.

To jest spora suma. Miesięczna wypłata wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. 50 złotych aktorka dostaje za to, że pojawi się na jakieś imprezie branżowej.

Julia Wieniawa jest bardzo utalentowana aktorka, za ról w serialu „Zawsze warto” dostaje 5000 zł dziennie. Ma podpisany kontrakt z marką obuwniczą, która już przedłużyła z nią współpracę.

Za to Wieniawa dostała już 500000. Pierwsze mieszkanie w wieku 18 lat, trzy inne kupiła w ciągu 4 lat.

Na pierwsze mieszkanie udało mi się uzbierać pieniądze, gdy miałam 18 lat – tłumaczyła Julia Wieniawa Pomponikowi.

To był taki pierwszy krok w dorosłość, dzięki czemu troszkę szybciej w nią weszłam. Zawsze uważałam, że najlepiej inwestować w nieruchomości, teraz posiadam trzy mieszkania. Z tym zapleczem zaczynam myśleć o innych inwestycjach, zaczynam trochę ryzykować…

Jej nowy apartament kosztuje aż dwa miliony złotych. Gniazdko Wieniawy niedługo już będzie gotowe do zamieszkania.

Artystka zdradziła, że wyposażyła swój 200-metrowy apartament luksusowo, z wanną obitą marmurem, welurowe łoże.

Na swoim koncie ma własną markę kosmetyki, a teraz nawet odzieży sportowej.

Już dzisiaj ukaże się nowy „Forbes Women”, a w nim ranking najcenniejszych kobiecych marek osobistych. Jest mi przemiło oznajmić, że znalazłam się na 4 miejscu w zestawieniu „Top10”, gdzie wyróżniono niesamowite kobiety o wielkiej sile. Być w tak zacnym gronie jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale i pewnego rodzaju nagrodą. Czuję wdzięczność i wiatr w żaglach — pochwaliła się Wieniawa.

Bardzo pracowita i utalentowana kobieta, która w swoje 22 lata jest już na takim poziomie.