W szkole chłopczykowi podobała się jedna dziewczyna, z której później stracił kontakt, ale 33 lata później otrzymał od niej wiadomość, która zmieniła życie obojga

Nawet po 33 latach separacji dziecięce uczucia nie zniknęły.

Dziecięce zakochanie bardzo rzadko przeradza się w coś poważnego. Najczęściej uczucia do „dziewczynki z sąsiedniego podwórka” są zapominane w miarę dorastania.

Jednak zdarza się, że ani lata, ani odległość nie stoją na przeszkodzie. To jest dokładnie ta historia.

Darren i Killy byli zwykłymi amerykańskimi uczniami, którzy chodzili do jednej klasy.

Tak się złożyło, że od tego dnia, gdy się zapoznali, zaczęli się przyjaźnić, spędzając razem dużo czasu.

Dzieci odrabiały razem lekcje, w weekendy wychodziły razem na spacer i bawiły się podczas przerw.

Mówili wszystkim, że to tylko przyjaźń i nie może być mowy o żadnym romantycznym związku. Darren i Killy byli tylko przyjaciółmi.

Pewnego dnia ojciec Darrena dostał pracę w innym mieście i rodzina musiała się przeprowadzić. 10-letni chłopiec uświadomił sobie, że będzie musiał pożegnać się ze swoją przyjaciółką. Nie było wtedy gadżetów ani Internetu, więc dzieci całkowicie straciły ze sobą kontakt.

Każde z dzieci dorastało i próbowało znaleźć się na tym świecie. Obaj założyli rodziny, ale ich małżeństwa nie były udane i w obu przypadkach doszło do rozwodu.

Pewnego dnia Killy postanowiła znaleźć swego kolegę z klasy, o którym pamiętała przez wszystkie lata. Po krótkim wyszukiwaniu na Facebooku rozpoznała Darrena na zdjęciu. Killy wysłała prośbę o przyjaźni i otrzymała pozytywną odpowiedź.

Dawni przyjaciele mieszkali w różnych miastach, więc początkowo korespondowali przez długi czas, ale zechcieli się spotkać. Kiedy Darren i Killy spotkali się po 33 latach, natychmiast zdali sobie sprawę, że to miłość.

Jest matką jego dziecka. Jak wygląda wybranka Ruperta Grinta, który zagrał rolę Rona Weasleya w „Harrym Potterze”

Dziecko spadło z 3 piętra, ale młody mężczyzna miał szybką reakcją i zdołał złapać dziewczynkę

Meghan Markle zachwyciła publiczność znajomością hiszpańskiego