Jako nastolatek młody człowiek poprosił ukochaną o rękę, ale para mogła pobrać się dopiero po 50 latach

Urodzeni w Szkocji Joan Reid i George Low poznali się w szkole podstawowej, gdy ona miała osiem lat, a on dziewięć, a teraz zamierzają się pobrać.

Oboje zaczęli spotykać się jako nastolatki, a 18-letni George poprosił Joan o rękę, kiedy szedł do wojska.

Jednak wtedy Joan nie została jego żoną, ponieważ z powodu służby wojskowej jej ukochany musiał przenieść się do Niemiec, a dziewczyna nie chciała opuszczać swojej rodziny. George wyjechał, a para straciła ze sobą kontakt.

Od tego czasu oboje byli dwukrotnie w małżeństwie, ale nigdy nie zapomnieli o swojej pierwszej miłości. W międzyczasie George po powrocie z Niemiec osiadł w Salisbury w Wielkiej Brytanii, a następnie w rodzinnym Dundee.

Joan nigdzie się nie przeprowadziła, ale jej życie również uległo ogromnym zmianom. Wyszła za mąż, a później dowiedziała się, że nie może mieć dzieci, przeszła operację usunięcia macicy.

Potem zachorowała na artretyzm i musiała zrezygnować z pracy. Kobieta miała nadwagę (ważyła niemal 90 kilogramów). Rozpoczynając walkę z nadwagą i osiągając swój cel, kobieta postanowiła znaleźć swoją pierwszą miłość na Facebooku.

Joan zaczęła od napisania wiadomości do George’a w 2017 roku. Początkowo mężczyzna jej nie poznał, ponieważ od rozstania pary minęło 47 lat, a Joan zmieniła swoje nazwisko.

„Miałam inne nazwisko. Byłam zamężna, więc nie wiedział, kim jestem. Powiedział:„Przepraszam, nie wiem, kim jesteś ””, a potem poprosiłam go, aby spojrzał na czarno-białe zdjęcie na moim profilu.

Zobaczywszy stare zdjęcie, George rozpoznał Joan i zaczęli się komunikować. Korespondencja trwała pięć miesięcy przed ich pierwszym spotkaniem od wielu lat.

Mogli zamieszkać razem dopiero po kilku miesiącach. Jednak w tym celu musieli się rozwieść. W tym czasie George był żonaty ze swoją drugą żoną od 13 lat, ale kiedy poznał swoją pierwszą miłość, zdał sobie sprawę, że będzie musiał się rozwieść.

Tak samo było z Joan, ale wyszła z małżeństwa, które trwało 28 lat i niczego nie żałuje.

„Ciężko mi było to zrobić, kiedy byłam młodsza. Po prostu świetnie się ze sobą dogadujemy. Śmiejemy się i bawimy razem. On się mną opiekuje. Nie ma dnia, żebyśmy nie byli szczęśliwi”.

Kobieta przyznała, że nigdy nie przestawała myśleć o odmowie George’owi.

„Cały czas myślałam o George’u, zastanawiałam się, jak żyje. Był moją pierwszą miłością, był wesoły i miły. Jednak nigdy nie wiadomo, co się wydarzy w życiu”.

A potem George jeszcze raz poprosił ją o rękę – 50 lat później.

Młody mężczyzna próbował obrabować restaurację, ale wszystko było jak w filmie. Jadła tam kolację para policjantów

98-letnia para odtworzyła dzień ślubu po 70 latach wspólnego życia

Bezdomnym w Londynie rozdano 100 aparatów fotograficznych, i oto co z tego wyszło