Po urodzeniu trojaczków para postanowiła starać się o kolejne dziecko, ale wyniki badania przyszłej matki oszołomiły nie tylko parę, ale także lekarzy

Okazało się, że druga ciąża jest niezwykła.

Para urodziła troje cudownych dzieci. Mąż i żona mieli szczęście prawie 7 lat temu. Teraz bardzo się ucieszyli, że znów spodziewają się dziecka. Jednak wyniki badania ultrasonograficznego zaskoczyły nie tylko parę, ale także lekarzy.

Para Garretts z Nowego Orleanu marzyła o dzieciach od dnia ich ślubu. Przez długi czas oni sami nie mogli mieć dzieci.

„Jak to boli, kiedy słyszysz, że nie będziesz w stanie zajść w ciążę” – wspomina kobieta.

Jednak para postanowiła skorzystać z procedury sztucznego zapłodnienia, w wyniku czego zrealizowała swoje marzenie.

Okazało się jednak, że zamiast jednego dziecka mąż i żona spodziewają się trojaczków. Na szczęście dzieci urodziły się zdrowe i silne.

Kiedy dzieci były już wystarczająco dorosłe, para pomyślała, że chce mieć kolejne dziecko. Mąż i żona byli zaskoczeni, gdy okazało się, że znów spodziewają się trojaczków. Nie mogli w to uwierzyć!

Wyniki badania ultrasonograficznego zaskoczyły nie tylko parę, ale także cały personel medyczny.

W wyniku dokładnego badania okazało się, że kobieta zaszła w ciążę dzięki metodzie sztucznego zapłodnienia, jak również naturalnie w tym samym czasie.

Okazało się, że jedno sztucznie zapłodnione jajo zostało podzielone na bliźniaczki, a drugie jajo, zapłodnione naturalnie, to ich siostra.

W dniu obchodów siódmej rocznicy urodzin pierwszych trojaczków rodzice poinformowali ich, że wkrótce będą mieli rodzeństwo.

Wraz z powiększeniem rodziny mężczyzna musiał szukać możliwości poprawy warunków mieszkaniowych. Mężczyzna wystawił swój stary dom na sprzedaż w mediach społecznościowych, podpisując:

„Nawet nie mogłem pomyśleć, że będę musiał zmienić dom, ale teraz mamy dwie pary trojaczków!”

Para poszła do psychoterapeuty, a ona stworzyła związek od zera, ale nie dla nich, ale dla siebie

Para ta obchodziła 40. rocznicę ślubu, odtwarzając zdjęcia ślubne z 1975 roku

Chuligańska para postanowiła zagrać w berka, a rodzice to sfilmowali