Viki Gabor zasłynęła na festiwalu w Opolu. Jedna rzecz prywatna ujrzała światło dzienne

Ubrana w ozdobiony błyszczącymi kamieniami garnitur, Viki Gabor wystąpiła na festiwalu w Opolu. Jednak po koncercie stało się coś nieprawdopodobne.

Viki Gabor zdradziła swój sekret. Wszyscy byli pod wrażeniem. Album „Gateway” zrobił zwyciężczynią zeszłorocznej Eurowizji Kids bardzo popularną.

Jednak nie wiele osób miało pojęcie, co się dzieje w życiu Viki Gabor. Ten sekret ujrzał światło dzienne na festiwalu w Opolu.

Cleo, Marcina Sójkę, Alicję Szemplińską, Kamila Bednarka i Sanah wystąpili obok tej sławnej piosenkarki. Viki Gabor po swoim występie została nagrodzona podwójną platynową płytą za swój singiel „Superhero”.

Właśnie po występie gwiazda zdecydowała się na szczerze wyznanie.

W rozmowie z „Faktem” wokalistka zdradziła pewny sekret. Młoda wokalistka wyznała, czemu nie była obecna na rozpoczęciu roku szkolnego.

Co tak naprawdę się stało w życiu Viki Gabor? Znana artystka powiedziała dużo na temat nauczycieli i swojej szkoły.

Nie miałam jak. Miałam bardzo dużo zajęć muzycznych, ale mam bardzo fajną szkołę i nauczycieli, którzy mi pomagają i nie mają z tym żadnego problemu. Mam też indywidualny tok nauczania, z którym bardzo dobrze sobie radzę i jest bardzo fajnie — wyznała Viki.

Nauczyciele dziewczyny bardzo ją wspierają. Dlatego wokalistka jest bardzo zadowolona, że ma tyle wsparcia ze strony nauczycieli oraz jej rówieśników.

Co się dzieje z Beatą Kozidrak? Kto wspiera artystką w tej chwilę

Michał Wiśniewski przeżywa prawdziwy dramat w życiu. Co się dzieje z artystą

Pewny sekret Agaty Dudy ujrzał światło dzienne. Bliska osoba wszystko ujawnia