Co się dzieje z Beatą Kozidrak? Kto wspiera artystką w tej chwilę

Beata Kozidrak to wyjątkowa artystka Polski. Dużo czasu już spędziła na naszej scenie i dalej to robi. Jest uwielbianą przez wielu osób w naszym kraju.

Ale jak i wszyscy zwykle ludzie ma czarne chwilę w życiu. Ostatnio okazało się że straciła aż dwie bliskie osoby. Zmarł jej brat oraz szwagier.

.

Beata Kozidrak jest tak pogrążoną w smutku że tylko wsparcie jej córki pomaga w tej sytuacji.

Oprócz ostatnich wydarzeń związanych ze śmiercią członków rodziny, wokalistka Bajmu miała więcej obowiązków przy opiece nad będącą w podeszłym wieku matką.

Choroby i zaawansowany wiek dają o sobie znać, kobieta wymaga coraz więcej uwagi. Gdy Beata Kozidrak trafiła do szpitala, seniorką musiała się zająć córka artystki, Agata.

.

Wiedziała, że musi odciążyć nieco mamę, której zdrowie również zaczęło się pogarszać.

Agata doskonale wiedziała, że problemy zdrowotne trzeba zdławić w zarodku, bo później, gdy już przyjdzie choroba, może być za późno. Zdecydowała się na zmotywować mamę do zmiany nawyków, aby zaczęła bardziej dbać o zdrowie.

Namówiła ją na wizytę u dietetyczki, która miała rozplanować, jak gwiazda będzie się odżywiać. To sprawiło, że liderka Bajmu faktycznie czuje się o niebo lepiej.

Beata Kozidrak wychodzi z dołka. Jest z nią coraz lepiej

– Posiłki przygotowuje mi pewna pani i jestem nimi zachwycona. Mam jadłospis ułożony tak, żebym miała duże śniadanie, bo dla mnie to podstawa – opowiadała Beata Kozidrak w wywiadzie dla „Rewii”. To jednak nie koniec jej metamorfozy.

Dzięki córce wokalistka Bajmu zaczęła regularnie uczęszczać na siłownię. Efekty udało jej się uzyskać w bardzo krótkim czasie. Gwiazda ma znacznie lepsze samopoczucie oraz więcej energii do działania.

Ponadto poprawiły jej się wyniki badań, co pozwala z większym optymizmem patrzyć w przyszłość. Z pomocą córki Beacie niewątpliwie będzie łatwiej pogodzić się ze śmiercią bliskich, jak i zachować zdrowie jeszcze na wiele lat.