Uczennica cudem dowiedziała się, że jest w ciąży 3 dni przed porodem

Młoda kobieta odwiedziła ginekologa w celu wykonania zastrzyku, który minimalizuje ryzyko zajścia w ciążę.

Ale lekarz odmówił wykonania zabiegu, ponieważ okazało się, że kelnerka wkrótce zostanie mamą.

Amy Stevens to 17-letnia kelnerka. Tego dnia odwiedziła lekarza, aby zrobić kolejny zastrzyk przeciw ciąży. Podobną procedurę wykonywała co kwartał przez cały rok.

Dziewczyna podzieliła się z pielęgniarką, że czasami miała skurcze nóg, co było powodem wykonania rutynowego testu ciążowego.

Okazało się, że jest pozytywny, a pielęgniarka uznała, że ​​jej termin nie przekracza 6 tygodni.

Kelnerka wróciła do domu i zastanawiała się, dlaczego nie zauważyła swojego stanu. Nie zwróciła uwagi na brak cyklu miesiączkowego, ponieważ leki hormonalne prowadzą do takiego wyniku.

W tym samym czasie Amy nie zmieniła sylwetki, nie przybrała na wadze. Nikt, zarówno dziewczyna, jak i krewni, koledzy i przyjaciele, nie podejrzewał, że coś jest nie tak.

Od wizyty u lekarza minęły trzy dni, a Aimee poczuła ból brzucha. Była pewna, że ​​została otruta pizzą, którą zjadła poprzedniego dnia i nie szukała pomocy medycznej.

Wkrótce stan się pogorszył i dziewczyna poszła do toalety. Została tam ponad 40 minut, a kiedy wstała z toalety, zauważyła, że ​​jest w niej dziecko. Amy uniosła dziecko i trzymając je w ramionach, szukała nożyczek do przecięcia pępowiny. Potem obudziłem matkę, która wezwała karetkę.

W drodze do kliniki młodej mamie udało się podzielić nowiną z bliskimi przyjaciółmi, a także napisać do szefa, że ​​nie będzie mogła iść do pracy. Według Stevensa uwierzyli jej dopiero po wysłaniu zdjęcia dziecka. W ciągu jednego dnia jej świta zebrała wszystkie niezbędne rzeczy dla dziecka.

Po zbadaniu nowo powstałej matki i dziecka lekarze nie mogli ustalić dokładnej daty, ponieważ łożysko pozostało w toalecie, ale stwierdzili, że dziewczynka i dziecko są całkowicie zdrowi. Rodzina została wypisana do domu trzy dni później.

Dlaczego taka młoda kobieta z dwójką dzieci przeprowadziła się do starego domu

„Tak naprawdę mnie nie kochałeś, ale chciałem zobaczyć w tobie moją matkę”. Przyznała młoda kobieta

Panna młoda jest jedenastą kobietą w rodzinie ubierającą się w suknię ślubną, która ma ponad 120 lat