Twórcy „Simpsonów” powiedzieli, jak udaje im się przewidzieć przyszłość .W końcu tajemnica została rozwiązana

Odpowiedź na pytanie, które od dawna ekscytuje fanów!

„The Simpsons” to najbardziej proroczy serial wszech czasów: udało im się przewidzieć pojawienie się prezydenta USA Donalda Trumpa, Rolling Stones 2013 Tour, wideo Miley Cyrus Wrecking Ball, przemówienie Grety Thunberg na Zgromadzeniu ONZ i wiele więcej. Widzowie zawsze byli zainteresowani tym, jak twórcy to robią. I wreszcie tajemnica jest rozwiązana.

To prawda, że odpowiedź okazała się o wiele bardziej prozaiczna, niż można by przypuszczać. Tak prozaiczna, że można zdecydować, że twórcy specjalnie mówią tak, aby widzowie nadal nic nie podejrzewali o ich wehikuł czasu.

W każdym razie, w wywiadach aktorzy i twórcy „Simpsonów” opowiedzieli o tym, skąd pochodzą prognozy w serialu, które się spełniają. Nancy Cartwright, która użycza głosu Bartowi Simpsonu, zauważyła, że ma już „znaczące osiągnięcia w wróżbach”, a Yardley Smith, głos Lisy Simpson, wyjaśnił:

„Chodzi o długość serialu. Kiedy tworzysz coś przez trzy dekady od czasu do czasu, prędzej czy później dotrzesz do punktu”.

Showrunner „Simpsonów” Al Jean dodał, że ludzie proszą teraz twórców o „przepowiednię” czegoś bardziej zabawnego.

Mamy nadzieję, że Simpsonowie wkrótce się tym zajmą!

Mężczyzna poprosił brata, aby podlewał rośliny, które zostawił w pustym mieszkaniu, ale kiedy wrócił, czekała na niego ciekawa niespodzianka

Nieznane osoby podpaliły puch topoli w parku. Widowisko okazało się spektakularne

Dziewczyna myślała, że spotkała idealnego faceta, ale był jeszcze tym kobieciarzem