Szybkie sposoby na pozbycie się gryzoni i kretów na terenach wiejskich

Przynęta budżetowa z gwarantowanym rezultatem.

Nikt nie jest ubezpieczony od pojawienia się w domu gryzoni.

Mogą włamywać się do mieszkań z ulicy, zwłaszcza w okresie żniw, lub po prostu przenosić się z jednego mieszkania do drugiego w poszukiwaniu lepszego życia.

Stosowanie pułapek na myszy nie zawsze daje szybki efekt, zwłaszcza jeśli gryzonie zdążyły się rozmnażać. Jest wyjście — łatwa w przygotowaniu przynęta budżetowa.

Żółtka to przysmak dla gryzoni. Wystarczy ugotować jajko na zimno, usunąć żółtko i wymieszać je z kwasem borowym w stosunku 1:1.

Potem pozostaje tylko uformować kulki i ułożyć je w odpowiednich miejscach. Po skosztowaniu takich „przysmaków” gryzonie w kilka minut odejdą w inny świat.

Należy pamiętać, że jeśli w domu znajdują się zwierzęta, należy wykluczyć ich dostęp do przynęty.

Istnieje również prosta metoda kontrolowania moli. Krety to małe szkodniki, które polują na dżdżownice i owady oraz uszkadzają korzenie roślin w łóżkach, co prowadzi do gwałtownego spadku plonów.

Metod na pozbycie się moli jest wiele. Jednym z najłatwiejszych i najbardziej humanitarnych sposobów wypędzenia kreta z norek jest zwykła woda. Ale ta metoda działa na świeże nerki.

Użyj łopaty, aby wykopać nory. Włącz dopływ wody z węża i zacznij napełniać nory. W ciągu kilku minut kret wybiegnie na powierzchnię, gdzie można go złapać, np. wiadro. Dzięki tej metodzie kret wylatuje z nory.

Które znaki zodiaku żyją najdłużej, a które najmniej

„To dopiero początek”. Łukaszenka opowiedział, co będzie po bieżących wydarzeniach na Ukrainie

Tusk sprzeciwia się Kaczyńskiemu. Prezes PiS chce zakazu rozwodów w Polsce