Które znaki zodiaku żyją najdłużej, a które najmniej

Astrologowie uważają, że położenie gwiazd w dniu urodzin danej osoby determinuje obraz długowieczności.

Według nich gwiaździste niebo z konieczności uwzględnia nie tylko datę urodzenia, ale także dodatkowo umieszcza w ludzkim genie liczbę wieków, kompilując kod jego długowieczności, a dla każdej osoby i znaku zodiaku jest on indywidualny.

Baran

Wynik tego znaku na długowieczność jest imponujący. Baran ma tendencję do przetrwania w każdych okolicznościach i pokonania wszystkich trudności losu.

Obie płcie nie mogą mieć wątpliwości co do liczby przeżytych lat – mają granicę 82 lat. Na przełomie 80-lecia są w pełni świadomi swojego celu i są dumni ze swojej przeszłości tylko wtedy, gdy przeżywali ją w spokoju.

Byk

Przedstawiciele tego znaku zodiaku są prawdziwymi faworytami losu, a ich droga życia nie kończy się po 80 latach. Po 85 latach mogą być szczęśliwi przy racjonalnym i wyważonym rytmie życia.

Jednak ta liczba ziemskich lat będzie prawdziwa, jeśli znak zacznie przestrzegać specjalnej diety, liczyć kalorie i nie denerwować się drobiazgami.

Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku zodiaku wykazują dobre wskaźniki liczby lat, chociaż większość liderów w mistrzostwach długowieczności to kobiety — ich grupa wiekowa sięga 85 lat. To pokazuje, że kobiety patrzą na życie z optymizmem i wierzą w jego najlepsze strony.

Podstawowym warunkiem dla nich jest posiadanie komfortowych warunków życia na starość. Mężczyźni również mieli dożyć 80 lat. Ogólnie rzecz biorąc, aby utrzymać siłę i wigor, bliźnięta powinny spędzać dużo czasu w powietrzu i ćwiczyć ćwiczenia oddechowe.

Rak

Ten znak ma raczej nikłą szansę na długie życie. Tak, mężczyźni mają żyć nieco dłużej niż 65 lat, podczas gdy kobiety mogą spodziewać się dodatkowych 3 lat. Głównym powodem tak niskiego wskaźnika jest częsty stres i niepokój z różnych powodów. Dlatego eksperci zalecają, aby nowotwory zrewidowały swoją dietę w młodym wieku, a wtedy będą miały szansę przedłużyć swoje życie. Piesze wędrówki mogą być również najlepszym bodźcem do regeneracji i dobrego samopoczucia.

Lew

Ten znak jest właścicielem średniego poziomu przeżytych lat. Standard życia tutaj rzadko sięga 71 lat, a przyczyną tego jest niewydolność serca. Jeśli Lew chce żyć długo, nie powinien brać całego ciężaru na swoje barki, zmartwień i paniki.

Panna

Przedstawiciele tego znaku mają duże szanse na pokonanie poprzeczki życia za ponad 85 lat, a cała tajemnica tkwi w ich życzliwości. Również dla dziewic zdrowy styl życia nie jest pustym dźwiękiem, ale prawdziwym hasłem życia. Jednocześnie ich dyscyplina umożliwia trzeźwe spojrzenie na życie i taką samą ocenę sytuacji wokół nich. Jednak częste wahania nastroju i zdrowia mogą zaburzyć wzorzec ich odporności.

Waga

Brak równowagi między harmonią a równowagą prawie zawsze skłania przedstawicieli tego znaku do doświadczania. Aby żyć pełnią życia i cieszyć się jego przyjemnymi chwilami, Waga powinna skupić się na zdrowiu i stale unikać nieprzyjemnych sytuacji. Dla obu płci poziom życia przekracza 85 lat.

Skorpion

Los nie pozwala temu znakowi żyć długo, więc skorpiony zwykle nie żyją do 68 lat. Sugeruje to, że nie spieszą się z leczeniem różnych chorób, więc liczbę ziemskich lat mają najniższą spośród innych znaków zodiaku. Ale jeśli przedstawiciel tego znaku ceni swoje dobre samopoczucie i zwraca na to wystarczającą uwagę, wówczas limit życia może w niektórych przypadkach przekroczyć określoną liczbę dla wszystkich artykułów.

Strzelec

Żywotność tego znaku właściwie nie różni się od jego poprzedniego sąsiada. Tak, dla obu płci wiek może czasami przekroczyć granicę nieco ponad 69 lat. Wszystko to jest konsekwencją ustalonego stylu życia strzelców. A jeśli ten znak chce zostać jednym z dawnych ludzi, to od najmłodszych lat musisz przemyśleć swoją codzienną rutynę i nauczyć się planować własne sprawy, ponieważ harmonia z samym sobą jest głównym kryterium liczby ziemskich lat.

Koziorożec

Prawdziwi przywódcy pod względem liczby przeżytych lat. Ważne jest, aby wymyślili odpowiednią pozycję, która nie pozwoli na choroby przewlekłe. Obie płcie mogą żyć długo i szczęśliwie do 86 roku życia. A wynikiem ich długowieczności jest uważne podejście do siebie.

Wodnik

Jednym z problemów związanych z tym znakiem są przewlekłe przeziębienia. Dlatego Wodnik powinien uważnie szanować swoje zdrowie, a wtedy będą mogły żyć ponad 72 lata. Pod względem zdrowotnym przedstawiciele tego znaku praktycznie nie mają na co narzekać, więc równie dobrze mogą spotkać starość z pełnym zdrowiem i solidną pamięcią.

Ryby

Te wrażliwe natury charakteryzują się jedynie średnią długością życia. Zwłaszcza dla mężczyzn wiek zamieszkiwania na ziemi rzadko dochodzi do 70 lat, podczas gdy kobiety mogą polemizować z losem do 74 lat. Ale nie tak smutne, astrologowie wielokrotnie przekonywali się o przetrwaniu tego znaku.