Syn szukał w domu swój prezent urodzinowy, ale znaleziona rzecz doprowadziła do rozwodu jego rodziców

Chłopiec szperał w szafie rodziców, próbując znaleźć prezent na nadchodzące urodziny, i natrafił na niespodziankę. Jednak jego matce na tyle nie spodobał się prezent, że rodzina została bez ojca.

Chłopiec opowiedział, jak, będąc uczniem, dał rodzicom powód do rozwodu. Nie zrobił to na złość, po prostu chciał znaleźć prezent, który mama i tata potajemnie przygotowali mu na urodziny.

Autor wpisu przyznał, że jego rodzice nigdy się nie dogadywali, a podczas gdy mama i tata kłócili z powodu licznych zdrad męża, chłopiec ratował się, grając w „Minecraft”.

„Ojciec zdradzał matkę i używał innego telefonu, by skontaktować się z innymi kobietami. W końcu moja mama to wykryła, więc pozbył się gadżetu”.

Wówczas para postanowiła zachować związek ze względu na dzieci (chłopiec ma starszego brata), a autor wpisu uspokoił się, myśląc, że sytuacja w rodzinie się poprawiła. Jednak szczęście trwało zbyt krótko.

„Niedługo po tym postanowiłem poszukać w ich sypialni jakiegoś prezentu, który ewentualnie dla mnie przygotowali (miesiąc później mieliśmy świętować moje urodziny). Znalazłem telefon komórkowy i zdecydowałem: „Muszę go zabrać i ukryć”. Ukryłem go w skrzynce pocztowej.

Tego samego dnia rozegrał się dramat, który zmienił moje życie na zawsze.

Chłopiec zauważył, że jego ojciec przeszukuje dom ze smutnym wyrazem twarzy. Chłopiec nie przywiązywał do tego wagi i nawet nie sądził, że ojciec szuka telefonu komórkowego.

„Kiedy moja matka wróciła do domu, powiedziałem jej, że znalazłem swój prezent, który teraz jest w skrzynce pocztowej. Mama była zaskoczona i poszła szukać, ale wróciła z kamienną twarzą. Kiedy mój brat wrócił do domu, pojechaliśmy na przejażdżkę samochodem, ale wszyscy milczeli. Czułem się spięty”.

Koniec historii nastąpił, gdy tylko rodzina wróciła do domu. Kiedy tata poszedł do pracy, ten sam telefon leżał na kuchennym stole. Zobaczyłem go i powiedziałem: „Wow! Może są tam jakieś fajne gry” Moja mama od razu zapłakała”.

Chłopiec przyznał, że nie zrozumiał, co się stało, nawet gdy jego ojciec się spakował i przeprowadził. Dopiero po kilku latach zdał sobie sprawę, że poszukiwanie prezentu urodzinowego doprowadziło go do znalezienia tajnego telefonu jego ojca — tego samego, który mężczyzna używał do komunikowania się z kochankami.

Pałac Kensington prezentuje nowe zdjęcia księcia Williama z dziećmi

Mąż podarował żonie prezent i zrujnował małżeństwo. To było prawdziwe marzenie, ale nie jego żony

Starszy pan tęsknił za żoną, aż wreszcie personel domu opieki zrobił mu wzruszający prezent