Sobowtór księżnej Diany z Holandii opowiada o swojej popularności. Ona jest kopią Lady Dee

20-letnia Rose van Rijin mówi, że fani księżniczki uważają za niewłaściwe podkreślanie jej podobieństwa do zmarłej „królowej serc”.

20-letnia Rose van Rijin z Holandii zyskała popularność w mediach społecznościowych dzięki podobieństwu do zmarłej księżnej Diany. Jednak wielu jest niezadowolonych, że podkreśla swoje podobieństwo do Lady Di. Pisze o tym Daily Mail.

Rose założyła swoje konto w stylu lat 70., robiąc stylizowane zdjęcia i filmy, ale zwolennicy sugerowali jej, że wygląda jak zmarła księżna Diana. Dziewczyna zrobiła więc podobną fryzurę i zaczęła rozwijać temat jej podobieństwa do popularnej księżniczki.

„To dało mi pomysł na odtworzenie jej fryzury. Kiedy ścinałam włosy, zdałam sobie sprawę, co ludzie mają na myśli. Inspiruje mnie styl księżnej Diany z lat 80., ale zawsze daję jej własny odcień lat 70.” – powiedziała Rose.

Przyznała, że ​​kiedy pojawia się na ulicy, ubrana jak w minionych latach, ludzie często krzyczą do niej „Diana!” i proszą o wspólne zdjęcie.

„Pomyślałam, że to całkiem zabawne, bo to znaczy, że wykonałam dobrą robotę przy doborze stroju, świetnie zrobiłam fryzurę i makijaż” – powiedziała dziewczyna.

Ale choć liczba jej subskrybentów rośnie, nie brakuje też nieżyczliwych. Często piszą do niej, że zachowuje się bez szacunku, naśladując styl Diany, ale Rose uważa, że ​​nie jest tak bardzo jak księżniczka, jak się wydaje innym.

Rose zakochała się w modzie vintage i przeszłości jako nastolatka, kiedy otrzymała w prezencie płytę ABBA i zakochała się w ich muzyce.

Zaczęła odtwarzać stare zdjęcia i tworzyć modne obrazy z przeszłości. Księżna Diana nie jest pierwszą celebrytką, której styl naśladuje, ale to księżniczka uczyniła ją popularną.

„Robię to od lat. Po prostu Diana była najbardziej lubiana przez subskrybentów” – powiedziała Rose, która w różnych momentach naśladowała takie gwiazdy jak Olivia Newton-John, Karen Carpenter, Diana Ross ta Farrah Fawcett.

Rose udziela swoim zwolennikom porad, jak stylizować fryzury z lat 70. i gdzie kupować ubrania. Sama kupuje stroje vintage w sklepach z używanymi rzeczami, a także w Internecie.

@

♬ –

Jak sama przyznaje, jej hobby pomaga jej radzić sobie z boreliozą. Z powodu tej dolegliwości dziewczynka szybko się męczy i odczuwa ból. Tak więc jej prawdziwe życie wcale nie przypomina słonecznych zdjęć, które pokazuje subskrybentom.

„Pomimo tego, że w ciągu ostatniego roku stałam się znacznie lepszy, nadal spędzam większość dnia w łóżku. Kiedy nie kręcę, zawsze odpoczywam i choruję. To moja rzeczywistość” – przyznała Rose.

Ukraina rozważa możliwość eksportu zboża przez Białoruś. Na jakich warunkach to się stanie

Najbardziej stylowe wizerunki Agaty Kornhauser-Dudy, Pierwszej Damy Polski

Dzięki temu nawozowi ogórki szybko rosną, zyskują silną ochronę przed chorobami, łatwiej przenoszą suszę i zimno