Sesja zdjęciowa na cześć 70. urodzin ojca Williama i Harry, księcia Karola. Co przykuło uwagę wszystkich

Kate Middleton z księciem Louisem, książę William, książę Harry, Meghan Markle, książę George, książę Karol, Camilla Parker-Bowles i księżniczka Charlotte

W sieci nadal pojawiają się fragmenty książki „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family” autorstwa dziennikarzy Omid Scobie i Carolyn Durand.

Nowe szczegóły coraz częściej wskazują na trudne relacje w rodzinie królewskiej.

Tak więc, zdaniem autorów książki, wykonanie rodzinnego portretu na cześć 70. rocznicy księcia Karola stało się „prawdziwym koszmarem” z powodu książąt Williama i Harry’ego.

Kate Middleton z księciem Louisem, książę William, książę Harry, Meghan Markle, książę George, książę Karol, Camilla Parker-Bowles i księżniczka Charlotte.

Na zdjęciu książę Karol siedzi na ławce z wnukiem księciem Georgem na kolanach, a obok niego jego żona Camilla Parker-Bowles i wnuczka księżniczka Charlotte.

Za nimi są książę William i Kate Middleton, która trzyma księcia Louisa, a także książę Harry i Meghan Markle.

Jak podaje dobrze poinformowane źródło, to było trudne do zorganizowania, ponieważ ani William, ani Harry nie starali się uzgodnić harmonogramów, a autorzy książki opisali relacje między Karolem i Harrym jako „skomplikowane”.

Książka stwierdza również, że książęta William i Harry często kłócili się o pieniądze. Podobno Harry czuł pewną wyższość ze strony swojego brata i to go przygnębiało.

Chociaż Karol jest ojcem Harry’ego, jest także jego szefem, co utrudniało ich relacje z wielu powodów. Harry zawsze ustępował swojemu bratu, zwłaszcza jeśli chodzi o finansowanie.

Były chwile, kiedy Harry chciał podjąć się większych projektów i ciężej pracować, ale nie mógł zdobyć pieniędzy na ich wsparcie. William zawsze był pierwszy. Ich kłótnie często dotyczyły pieniędzy — piszą autorzy książki.

Osoba wtajemniczona o zazdrości księcia Harry’ego wobec Kate Middleton i księcia Williama.„Czuł się jak rezerwowy”

Książę William doradził bratu Harry’emu, aby wrócił do Londynu. Bardzo się o niego martwi

9 sypialni, 16 łazienek, spa, kort tenisowy i teatr. Co wiadomo o nowym domu księcia Harry’ego i Meghan Markle