Refleks „super-taty” uratował córkę, która wyszła na zjeżdżalnię, żeby pluskać się w wodzie

Dziecko wspięło się na wzgórze, kiedy mężczyzna z niego zszedł.

Poniższe zdjęcia rodzinne doskonale pokazują refleks „super-taty”, gdy udało mu się złapać swoją małą córeczkę, która była na tyle nieostrożna, by wejść na zjeżdżalnię, z której właśnie się poślizgnął wraz z dwójką innych dzieci.

Wirusowe nagranie zamieszczone na TikTok przez matkę @rac hkreitz pokazuje, że jej mąż i dwójka ich dzieci spędzają słoneczny weekend 4 lipca, jeżdżąc na domowej zjeżdżalni wodnej.

Jednak na jednym ze zjazdów ze szczytu atrakcji, gdy trio prowadzone przez mężczyznę ponownie zjeżdżało ze zjeżdżalni, po drodze pojawiła się mała dziewczynka, która chciała trochę popluskać się w wodzie u podnóża ślizgać się.

Ale ten obrót spraw oczywiście nie przestraszył dzielnego ojca, który potrafił zręcznie grupować, umiejętnie popychać swoje pozostałe dzieci i wreszcie chwycić najmłodsze dziecko, a następnie bezpiecznie odwieźć w bezpieczne miejsce.

Podczas gdy dziecko wydawało się trochę zdziwione wyczynem – dziecko nawet okazywało swoje niezadowolenie – wielu użytkowników TikTok było pod wrażeniem tego, co zobaczyli i zasugerowało, że być może tata ma jakieś specjalne zdolności.

„Włączono tryb super-taty” – napisał jeden z użytkowników.

„Niesamowity ratunek! Moc super-taty” – dodał inny.

Zauważ, że te urocze ujęcia były w stanie zebrać ponad 6 milionów wyświetleń.

@rachkreitz

Posting again because they took it off for harmful acts but I see naked women everywhere 🤣 #CompleteMyLook #fourthofjuly #american #freedomrings

♬ original sound – rachkreitz

Czego według znaków ludowych nie można robić 17 lipca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Meghan Markle i książę Harry przygotowali obiad razem z członkami organizacji charytatywnej w Los Angeles

Dlaczego w każdym domu w Hiszpanii jest wazon z plastikowymi pokrywkami? Odpowiedź zaskoczy wszystkich