Prognoza z kart Tarota na tydzień od 1 do 7 wrzesnia 2020 rok

Dzięki odpowiednim wskazówkom każdy przedstawiciel kręgu zodiakalnego będzie mógł rozpocząć miesiąc od pozytywnych zmian i umiejętnie omijać przeszkody.

To czas na nowe odkrycia i osiągnięcia, a na początku ważne jest położenie podwalin pod przyszłe zwycięstwa. Eksperci oferują kolejną prognozę z kart Tarota, w której każdy może znaleźć przydatne wskazówki i ostrzeżenia.

Baran

Baran rozpocznie miesiąc nie od aktywnych działań, ale od refleksji. Ten znak będzie mógł na chwilę zostawić sprawy, aby znaleźć czas na uzupełnienie swoich rezerw i odpowiedzi na pilne pytania.

Siła – to karta decydujących działań. Baran odniesie sukces, jeśli zabierze się do pracy. Karta ma na celu podejmowanie niezależnych decyzji.

Według Maga Baran odniesie sukces w środowisku biznesowym, jeśli przestanie wątpić i zacznie wdrażać najodważniejsze pomysły.

Byk

Mag zwiastuje Bykom wspaniały początek miesiąca. Zgodnie z tą kartą inteligencja i pomysłowość doprowadzą do sukcesu, a także pomogą rozwiązać trudne problemy. Byki muszą tylko pamiętać, że każdy ma własną drogę do szczęścia i stworzyć osobistą receptę na sukces.

Karta Cesarz zwiastuje zmiany na lepsze. Byk może odnieść sukces w biznesie, jeśli nauczy się pracować w zespole i mądrze zarządzać podwładnymi.

Karta Cesarzowa zapowiada dobrobyt i pozytywny wynik w inicjowanych sprawach. Ta karta oznacza, że nie musisz spieszyć się, aby nie popełnić błędu.

Bliźnięta

Karta Świat zwiastuje Bliźniętom wspaniały początek miesiąca. Karta wskazuje na łatwość komunikowania się, pomyślne ukończenie spraw i brak pułapek na drodze do szczęścia.

Karta Pustelnik zachęca Bliźniąt do zatrzymania się na chwilę, aby sprawdzić plan i nie przegapić drobnych, ale ważnych szczegółów.

Karta Rydwan zwiastuje Bliźniętom szybki start i rychłe zwycięstwo. Intuicja i uwaga pozwolą Bliźniętom zobaczyć z czasem znaki przeznaczenia wskazujące właściwą ścieżkę.

Rak

Karta Słońce jest słusznie uważana za jedną z najbardziej pozytywnych. Zwiastuje sukces i pozytywne wiadomości. Na początku miesiąca marzenia się spełnią, a wiadomości wywołają uśmiech i radość.

Karta Świat mówi o tym, że pierwsza połowa tygodnia zakończy się sukcesem dla Raka. Zgodnie z tą kartą nie będzie trudno stworzyć harmonię w rodzinie, znaleźć siłę do rozwiązania ważnych problemów i umiejętnie unikać problemów.

Karta Papież oznacza, że Raki muszą podejmować trudne, ale ważne decyzje. Ważne jest ustalanie priorytetów, dzięki którym Raki będą w stanie szybko osiągnąć sukces, a dopiero potem będą mieć wolny czas.

Lew

Karta Wisielec wskazuje Lwom na zawieszenie spraw. Zgodnie z tą kartą na początku tygodnia ważne jest, aby zrozumieć, jak szybko pozbyć się wszystkiego, co utrudnia dalszy rozwój. Możliwe, że Lwy poświęcą poniedziałek na usunięcie wcześniej popełnionych błędów.

Sąd Ostateczny – to karta walki i wytrwałości. Według niej Lwy będą w stanie bronić swojego imienia, radzić sobie w trudnych sytuacjach, a także przestać komunikować się z toksycznymi ludźmi i pożegnać się z manipulatorami.

Panna

Zgodnie z kartą Pustelnik Panny mają okazję spędzić czas dla własnej korzyści: odzyskać siły, zdecydować o planach na tydzień i nie spieszyć się z opracowaniem planu działań.

Umiarkowanie – to karta wymagająca ostrożności. Sprawdzone kroki i odpowiedzialne decyzje uratują Pannę przed kłopotami i pomogą szybciej osiągnąć długo oczekiwany cel.

Karta Cesarzowa oznacza szczęśliwe zakończenie sprawy. Panny nie powinny spieszyć się, aby uniknąć błędów i kłopotów. Karta zwiastuje również korzystne zmiany w życiu osobistym.

Waga

Karta Siła zwiastuje cudowny początek miesiąca, kiedy marzenia mogą stać się rzeczywistością. Pokonywanie przeszkód staje się łatwe, dzięki czemu możesz bezpiecznie wykonywać złożone zadania.

Cesarz symbolizuje wzrost i rozwój. Zgodnie z tą kartą ważne jest, aby Waga rządziła mądrze i kompetentnie wykorzystywała zdobyte doświadczenie.

Księżyc przepowiada trudności tylko wtedy, gdy Waga zaspokoi swoje obawy. Nieuzasadnione zmartwienia nie będą kluczem do sukcesu, więc koniec tygodnia powinien być poświęcony walce z uczuciami.

Skorpion

Karta Sąd ostateczny otwiera tydzień, a po nim Skorpiony będą mogli czerpać z życia wszystko, co do nich należy. Karta zaleca działać uczciwie, aby nie dopuścić do późniejszych błędów.

Wisielec – to karta przymusowego zakończenia spraw. Skorpiony będą musieli ponownie rozważyć swoje plany i porzucić te, które nie są już istotne. Ta aktywność pozwoli Ci zaoszczędzić czas i wysiłek.

Strzelec

Karta Sąd ostateczny przewiduje zwycięstwo Strzelca w trudnych sytuacjach. Zgodnie z tą kartą ważne jest, aby przestrzegać harmonii i nie przyśpieszać wydarzeń, aby uniknąć błędów.

Umiarkowanie — to ostrzeżenie dla Strzelca, pośpiech nie doprowadzi do szczęścia ani dobrobytu. Należy ostrożnie podejmować decyzje.

Koziorożec

Karta Cesarz zapowiada pomyślny początek tygodnia dla Koziorożców. Zaleca się postępować mądrze i nie odmawiać pomocy tym, którzy jej potrzebują.

Karta Gwiazda zwiastuje Koziorożcom spokojny i owocny środek tygodnia. Do weekendu nie powinieneś się martwić i umiarkowanie angażować w zaplanowane zajęcia.

Wodnik

Karta Śmierć wskazuje na potrzebę zmiany. Wodnik na początku miesiąc będzie mógł weryfikować plany i rezygnować ze wszystkiego, co spowalnia rozwój. Karta nie przewiduje problemów, więc nie ma się czego bać.

Karta Siła mówi, że Wodnik będzie w stanie wprowadzić niezbędne zmiany w życiu, jeśli uwierzy w siebie i przestanie słuchać doradców. Karta zwiastuje sukces, ale Wodnik musi działać uczciwie.

Według karty Wisielec w ostatnich dniach tygodnia Wodnik będzie musiał stawić czoła trudnościom, które potrafi pokonać. Karta wskazuje, że niektóre rzeczy nie doprowadzą do szczęścia, dlatego warto ponownie rozważyć priorytety.

Ryby

Karta Sąd ostateczny symbolizuje sukces. Ryby powinny zrezygnować z zamków na lodzie, co doprowadzi do pozytywnych zmian.

Zgodnie z kartą Umiarkowanie środek tygodnia należy spędzić spokojnie. Osiągnięcie wewnętrznej harmonii uratuje cię od urazy i irytacji, które są całkowicie nieodpowiednie w rozwiązywaniu problemów biznesowych i osobistych.

Karta Diabeł – to ostrzeżenie. Ryby w weekend mogą napotkać oszustów, więc pod koniec pierwszego tygodnia miesiąca nie ufaj nieznajomym.

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża