Prognoza IMGW. Jaka pogoda czeka nas jutro 10.11.21

W środę 10.11.21 pogoda nie będzie w stanie nas zaskoczyć miłymi niespodziankami.

Wręcz przeciwnie, każdy powinien być przygotowany na pogarszające się warunki pogodowe.

Będzie to jeden z deszczowych dni ze śniegiem w górach.

W północno-wschodniej połowie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, a na południowym zachodzie stopniowe rozpogodzenia. Na południu miejscami słabe opady deszczu, a w górach śniegu. Rano miejscami silne zamglenia, oraz lokalnie na północnym wschodzie zanikające mgły ograniczające widzialność do 200 m – podano na stronie IMGW.

Oczywiście nie zobaczymy ocieplenie, ale nie będzie też mrozów.

Temperatura maksymalna od 2°C na północnym wschodzie, około 6°C, 8°C w centrum, do 9°C,10°C na południu i zachodzie. Wiatr słaby, nad morzem także umiarkowany, na zachodzie z kierunków południowych, na wschodzie kraju z kierunków wschodnich – podaje IMGW.

W niektórych regionach zamglenia osiągnie wysoki poziom.

Temperatura minimalna na północnym wschodzie, wschodzie, w centrum i w rejonach podgórskich od -4°C do -1°C, na pozostałym obszarze od 0°C do 3°C oraz przygruntowe przymrozki do -3°C, a najcieplej nad morzem od 4°C do 5°C. Wiatr słaby, nad morzem także umiarkowany i okresami porywisty, z kierunków południowych. Wysoko w Sudetach porywy wiatru do 60 km/h – podano na stronie Instytutu.

Kasia Tusk znów jest w centrum uwagi. Tym razem chodzi o jej córkę

Izabela Janachowska ponownie pojawi się w telewizji. Paulina Sykut-Jeżyna skomentowała sytuację

Ilu Polaków jest gotowych głosować na partię rządzącą