Pieniądze mogą rozwiązać wiele problemów i zapewnić chwilowe szczęście. Nic nie zastąpi poczucia bliskości i zwykłego ludzkiego dotyku

Oczywiście możesz dać jej najbardziej luksusowe prezenty. Albo kupić dom z najdroższymi meblami. Być może kupisz swojej kobiecie piękny samochód lub najnowszy gadżet, zapewnisz osobiste konto bankowe z imponującą kwotą.

Zrobisz wszystko, aby czuła się wolna i niczego nie potrzebowała. Nie przywiąże do tego takiej wagi, ponieważ najcenniejszą rzeczą dla prawdziwej kobiety jest poświęcony dla niej czas.

Czas jest bezcenny, dlatego prawdziwa kobieta wie, jak ważne jest spędzanie go z ukochaną osobą.

A jeśli w jej życiu będzie wybór między pieniędzmi a czasem, woli to drugie. Liczy się tylko czas, który spędzacie razem.

Możesz pójść do dowolnego sklepu i kupić jej wszystko, na co wskazuje palcem. Twoja kobieta miałaby okazję podróżować w miejscach, o których zawsze marzyła.

W końcu nic nie jest ważniejsze niż twoja miłość. Do tego prędzej czy później sprowadza się to: czy ją kochasz, czy nie.

Dlatego nie ma znaczenia, czy kupisz jej drogi dom z ogromnym ogrodem, czy wynajmiesz małe mieszkanie w nie najlepszej dzielnicy miasta.

Liczy się tylko twoja miłość. Tego oczekuje od ciebie. I jest to coś, co nie podlega negocjacji. Może żyć bez pieniędzy, ale prawdziwa kobieta nie będzie chciała żyć bez wzajemnej miłości.

Mężczyzna pokazał wyjątkową cechę swojej córki, z powodu której na głowie dziewczynki wyrastają bujne włosy

„Najbardziej płodna matka wszechczasów”. 69 dzieci w ciągu 76 lat

Mówią, że Bóg patrzy na ludzi oczami psów