Oto kilka powodów, dla których nie ma nic złego w merkantylizmie kobiety. Dlaczego kobieta musi mieć taką cechę

Wielu mężczyzn i same kobiety potępiają merkantylizm.

Okazuje się, że nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, zdaniem wielu ekspertów taka powinna być kobieta.

Dzieje się tak z kilku powodów.

Kobieta ma prawo wyboru

Według badań ewolucja uczyniła kobiety najważniejszymi w miłości i prokreacji. Narodziny dziecka to niesamowita praca i trudne zadanie, więc mama może i powinna wybrać „najsilniejszego samca w stadzie”.

W odniesieniu do współczesnego świata kobieta powinna i ma pełne prawo wyboru mężczyzny, który zapewni schronienie i pożywienie jej dzieciom.

Jeśli to możliwe, warto z tego skorzystać

Jak mówią, popyt powoduje podaż. Wielu mężczyzn jest gotowych robić drogie prezenty dla kobiet, aby zwrócić uwagę słabszej płci. Nie ma w tym nic złego ani wstydliwego. Kobieta może poprosić o prezent lub jego portfel. To nie jest kradzież, ponieważ mężczyźni lubią sprawiać przyjemność swojej ukochanej kobiecie. Najważniejsze, żeby nie manipulować człowiekiem dla zysku.

Kobiety mogą żądać zapłaty za swoją pracę

Na merkantylizm trzeba zapracować. Jeśli kobieta nic nie robi, niech będzie zadowolona z malucha. Zdarza się, że kobieta pracuje w pracy pięć dni w tygodniu, a potem wieczorami siedzi z dziećmi, nie robiąc tego, co lubi. W tym przypadku w pełni zasługuje na prezenty i dodatkowe fundusze od męża.

Wysokie ryzyko

Zgodnie z prawem kobiety czasami muszą płacić. Na przykład mówimy o alimentach. Ponadto, jeśli kobieta jest w ciąży, nie może pracować, więc państwo wypłaca jej odszkodowanie, a mężczyzna również musi wypłacić odszkodowanie. Kobieta jest po prostu bardzo wrażliwa, więc potrzebuje pieniędzy, aby żyć w czasach, gdy jest bezradna. To jak w starożytności – mężczyzna musiał przynosić mięso, bo kobieta sama nie będzie w stanie złapać zdobyczy.

Tak czy inaczej, nie ma nic złego w merkantylizmie. Najważniejsze, że kobieta też coś daje w zamian, bo w miłości nie zdarza się, że jeden daje, a drugi tylko zabiera.

Najlepsza gaśnica do samochodu. Jak wybrać

Kate Middleton i Prince William na farmie w Anglii. Zdjęcia podbiły cały internet

Policja szuka wiedźmy. Zarobiła 100 000 dolarów na przepowiedniach i zaklęciach miłosnych