Niespodziewanie za tort zamówiony przez kobietę zapłaciła nieznajoma osoba, ale powód był bardzo smutny

Holly Grimet z Rosharon w Teksasie w USA udała się 22 lutego do sklepu Kroger, aby odebrać tort i babeczki przygotowane na zamówienie na urodziny córki Ewy.

Jednak gdy kobieta chciała za nie zapłacić, sprzedawca powiedział jej, że za jej zakup zapłaciła już nieznajoma osoba i zostawiła jej notatkę.

Jednak obsługa sklepu poprosiła Holly, żeby w tej chwili nie czytała tego tajemniczego przesłania, ponieważ wszyscy pracownicy sklepu, którzy widzieli notatkę, nie mogli powstrzymać łez.

Podobna prośba została napisana na górze złożonej kartki – „nie czytaj w sklepie”. Holly tego nie zrobiła i kontynuowała przygotowania do urodzin córki. Przeczytała notatkę dopiero w domu. Po przeczytaniu się popłakała.

Kobieta zrobiła zdjęcie notatki i umieściła je na swojej stronie na Facebooku.

„Nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego. Poszłam odebrać tort i babeczki, ale powiedziano mi, że już za nie zapłacono, a pani, która to zrobiła, zostawiła notatkę.

Było na niej napisane „nie czytaj w sklepie, aby nie płakać ”, a obsługa sklepu powiedziała, że treść notatki dotknęła ich wszystkich.

Zawsze staram się postępować właściwie pomimo codziennych trudności, a ta notatka trafiła w samo serce. Płaczę. Jestem wdzięczna za moje dzieci. A moja Ewa właśnie skończyła osiem lat ”.

W notatce nieznajoma kobieta opowiedziała jej smutną historię i poprosiła Holly, aby częściej mówiła córce, jak bardzo ją kocha.

„Mój syn Nehemiah skończyłby dzisiaj osiem lat. Staram się uczcić jego pamięć, czyniąc coś dobrego innym. Mam nadzieję, że spodoba ci się tort dla twojego dziecka i mam nadzieję, że ten dzień będzie dla ciebie niezwykły.

Trzymaj dziś dziecko szczególnie mocno, obserwuj, jak się bawi, bądź cierpliwa, pocałuj jego słodką rączkę i powiedz, jak bardzo go kochasz.

Nasze dzieci są niesamowicie pięknymi prezentami! Mam nadzieję, że będziesz mieć wspaniały dzień. Z miłością do twojej rodziny ode mnie i mojego małego anioła”.

Teraz Holly próbuje znaleźć nieznajomą kobietę, by osobiście podziękować jej za pomoc i złożyć kondolencje.

Szczególnie uderzający dla Grimet był zbieg okoliczności — tort, który nieznajoma kobieta kupiła dla niej w ósme urodziny jej syna, był przeznaczony na ósme urodziny Ewy.

„Dziękuję za przypomnienie, jak ważny jest dar życia i za to, jak wspaniale jest go świętować. Moja córka na przyjęciu płakała ze szczęścia. Dziękuję z całego serca za otwartość i ten prezent”.

Według Holly kobieta, która zapłaciła za słodycze dla jej córki, zmieniła zasady gry w tym niesprawiedliwym życiu.

Grimet obiecała sobie, że będzie kontynuować łańcuch dobrych uczynków zapoczątkowany przez nieznajomą kobietę i prosi ludzi, aby byli wzajemnie dla siebie bardziej życzliwi, ponieważ nigdy nie wiemy, przez co przechodzą nieznajome osoby wokół nas i o czym marzą.

W swoje 100. urodziny weteran poprosił o drobiazg, a w zamian otrzymał ponad 90 tysięcy prezentów

Pojawiły się informacje na temat tego, jak Meghan Markle planuje świętować 39. urodziny

Dziewczyna chciała dać chłopakowi w prezencie poduszkę ze zdjęciem jej twarzy, ale wynik przekroczył wszystkie oczekiwania