Nieoczekiwane zdjęcia na czele z królem disco-polo podbija sieć

Zenek Martyniuk zaskoczył całą Polskę. Co się dzieje w życiu tego gwiazdora? Odpowiedź jest bardzo prostą – kobiety. Tyle kobiet w życiu Zenka jeszcze nie było. Fanki prosto okrążyły go swoją uwagą co nie mogło pozostać się bez uwagi internautów. Król disco-polo ma co pokazać.

Zenek Martyniuk od początku swojej kariery był bardzo rozchwytywany. Artysta, który jest prawdziwą legendą polskiej muzyki, mimo wieku nadal może liczyć na zainteresowanie ze strony młodszej części damskiej publiczności.

Zdają sobie z tego zdawać sprawę właściciele klubu Energy 2000, którzy zaprosili króla disco-polo na imprezę z cyklu „Lady Night”. To, jak fanki zareagowały na pojawienie się piosenkarza, może wywoływać zazdrość żony ulubieńca sceny.

Zenek Martyniuk rozchwytywany przez fanki. Króla disco polo przywitały setki kobiet

Zenek, który był głównym gościem imprezy „Lady Night”, wszedł na scenę w rytm największych przebojów grupy Akcent.

Jak się czuje Jacek Rozenek? Co powiedzieli lekarze?

Muzyk dał niezapomniany koncert, w trakcie którego zabrzmiały „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” i wiele innych, lubianych i popularnych szlagierów.

Kiedy wydawało się, że artysta skończył przedstawienie i uda się do swojego domu, ten zdecydował się na coś zupełnie niespodziewanego. Martyniuk udał się ze sceny wprost w objęcia fanek.

Kobiet zainteresowanych rozmową, zdjęciem i autografem było bardzo dużo, ale muzyk, który zawsze podkreślał swój specjalny stosunek do fanów, spędził z nimi wiele godzin. Tej nocy nie zapomną na pewno, a zdjęcia, które pozostały po imprezie stały się prawdziwym przebojem internetu.

Zdjęcia z Zenkiem obiegły internet

Fanki, jak też sami właściciele klubu Energy 2000, zrobili mnóstwo zdjęć dokumentujących wizytę artysty w dyskotece. Na zdjęciach możemy zauważyć piękne, młode kobiety, które wprost rozpływają się u boku wokalisty.

Zenek Martyniuk stracił tajemnicę. Daniel ujawnił prawdę o ojcu

Artysta też nie szczędził uśmiechu i będzie zapewne wspominał tę noc, jako jedną z najbardziej udanych w swojej karierze. Pytanie tylko, czy żona wokalisty nie będzie zazdrosna, kiedy zobaczy, jak bawił się jej mąż.

.
.
.

Źródło: Gazeta Krakowska