Była żona Wiśniewskiego dała o sobie znacz. Teraz wygląda jak prawdziwa petarda

Była żona Wiśniewskiego dała o sobie znacz. Teraz ma zupełnie inny wygląd i w tym jest zasługa … nowego męża?! Czy Michał Wiśniewski zna o tym jak się zmieniła? Jakie są relacje między byłymi małżonkami? Jak przeżyli rozstanie?

Żona Wiśniewskiego, Anna Świątczak, bardzo długo koncertowała z Ich Troje. Jako artyści współpracowali aż 7 lat. Po jakimś czasie okazało się, że łączy ich nie tylko muzyka. Wszyscy z zapartym tchem śledzili losy sławnej pary, która podjęła ekscentryczną decyzję i ślub postanowiła wziąć w Las Vegas.

Ceremonia, na której na biało ubrana była nie tylko panna młoda, ale i pan młody oraz większość gości, wszystkich wprawiła w zdumienie. Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Anna Świątczak postanowiła odmienić swoje życie.

Żona Wiśniewskiego pokazuje nową twarz po latach

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak przysięgli sobie miłość i wierność w 2006 roku. Ich związek przetrwał jednak tylko 5 lat – już w 2011 cała Polska śledziła ich sprawę rozwodową.

Wtedy też trzecia żona Wiśniewskiego opuściła zespół Ich Troje i postanowiła szukać szczęścia na własną rękę.

Anna Świątczak przez jakiś czas próbowała utrzymać się w show biznesie, ale gdy nie udało się jej odnieść sukcesu, nie „przeciągała struny” – zniknęła z czerwonego dywanu i postawiła na inną drogę życia. Widać to było wyraźnie na przyjęciu urodzinowym Jacka Łągwy, innego członka zespołu Ich Troje.

„Zagrał „Janusza” w teledysku”: Michał Wiśniewski ma nową fuchę?

Na imprezie pojawiła się zarówno Anna Świątczak, jak i Michał Wiśniewski z nową partnerką. Nie doszło jednak do konfliktu – byli małżonkowie ewidentnie przeszli do porządku dziennego z dawnym rozpadem ich relacji.

Zdjęcie Anny Świątczak pojawiło się na Instagramie jej nowego męża

Była wokalistka Ich Troje bardzo pilnie strzeże swojej prywatności. Jej konto na Instagramie jest zastrzeżone, także niełatwo śledzić jej losy w ten sposób. Dziennikarzom udało się jednak znaleźć konto jej męża, na którym ten opublikował ostatnio wzruszającą fotografię.

Tajner pokazała klucze do nowego mieszkania. To symboliczny start „nowego życia”

Anna Świątczak, wciąż ciesząca się naturalną urodą oraz młodym wyglądem, stoi na zdjęciu ze swoim nowym partnerem. Oboje uśmiechają się do obiektywu, pozując na słonecznej plaży w Gdańsku.

Widać, że udało się im ułożyć sobie życie, a małżeństwo Anny Świątczak z Michałem Wiśniewskim jest tylko odległym wspomnieniem. To pokazuje, że dawna miłość gwiazdora zupełnie nie przejmuje się już przeszłością, a zerwanie i rozpoczęcie nowego życia bardzo dobrze jej zrobiło.

https://www.instagram.com/p/B2yRSGqnAhY/?utm_source=ig_web_copy_link

źródło: pudelek