Najbardziej podstępne i przebiegłe znaki zodiaku. Ci przedstawiciele lubią oszukiwać w małych codziennych sytuacjach

A gdyby wszyscy mówili prawdę, musiałbyś powiedzieć szefowi, jaki jest prawdziwy powód opóźnienia lub odwrotnie, dlaczego musisz dziś wyjść wcześniej.

Ale niektórzy ludzie nadużywają nie tylko drobnych sztuczek, ale także poważnych kłamstw. Oto ocena znaków zodiaku, w zależności od tego, jak podstępne i często leżą w życiu codziennym.

12 miejsce – Baran

Przedstawicielom tego znaku zodiaku trudno jest ukryć prawdę, ponieważ zawsze są prostolinijni i otwarcie mówią wszystko, co myślą. Takie zachowanie jest często przyczyną konfliktu, ale Baran nigdy nie będzie manipulowany. Dla takich ludzi motto życia brzmi: „lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwa”.

11 miejsce – Koziorożec

Z jakiegoś powodu Koziorożce zyskały reputację podstępnych kłamców. Ale takie plotki były spowodowane ich wrodzoną tajemnicą. Tak więc w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Przedstawiciele tego znaku zodiaku mówią tylko to, co uważają za konieczne, a inni już myślą o wszystkim innym. Koziorożce mogą oszukiwać tylko w sferze zawodowej: prezentują się znacznie lepiej niż w rzeczywistości.

10 miejsce – Scorpion

Skorpiony, podobnie jak Baran, zawsze były zbyt proste. Nigdy nie użyją przebiegłości do jakichkolwiek bzdur. Ale uważaj, gdy ich cierpliwość wciąż się kończy. W tym momencie Scorpiony włączają tryb zimnej zemsty. A jeśli zbytnio ich zdenerwujesz, wykorzystają całą swoją wiedzę i umiejętności doświadczonego manipulatora.

9 miejsce – Byk

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nigdy nie wspinają się na rożen. W żaden sposób unikną wyjaśnień i szczerych rozmów. Byki niewątpliwie uciekną się do sztuczek i oszustwa, aby uciec od konfliktu. I robią to szczególnie dobrze w sferze miłosnej i finansowej.

8 miejsce – Bliźnięta

Pod względem przebiegłości Bliźnięta są bardzo podobne do Byka, ale w przeciwieństwie do nich przedstawiciele tego znaku zodiaku nie boją się sprzeczności. A wszystko dlatego, że są z natury dwoistością. Z tego powodu w jakikolwiek sposób zmylą rozmówcę, a także wymyślą sprytne kombinacje, aby nikt w pobliżu nie poznał prawdziwej prawdy.

7 miejsce – Rak

Sztuczka Raka często może być mylona z ich tajemnicą. Jeśli odmówią nawiązania kontaktu, nie oznacza to, że takie osoby mają nieuczciwe intencje. Ale nigdy nie dowiesz się prawdy z ich sytuacji finansowej.

6 miejsce – Panna

„Albo wszystko będzie po mojemu, albo nie” – to zdanie doskonale oddaje punkt widzenia Panny. Przedstawiciele tego znaku będą uciekać się do wszelkich sztuczek, aby wyglądać dobrze we wszystkim. Ale kiedy ich „prawda” jest wątpliwa, tacy ludzie łatwo wpadają w niezręczną sytuację. Dlatego używają kłamstw, aby pokazać się w lepszym świetle.

5 miejsce – Lew

Stosowanie sztuczek do nich to nic innego jak gra. Lubią wykorzystywać intrygi i oszustwa, aby złapać kolejną ofiarę. Takie zachowanie negatywnie wpływa na reputację przedstawicieli tego znaku zodiaku, ale nawet to ich nie powstrzymuje. Sama natura obdarzyła ich darem uwodzenia i oszustwa.

4 miejsce – Strzelec

Są w stanie oszukać każdego i zrobić to tak doświadczeni, że prawie wierzą we własne kłamstwa. Nie każdy ma taki talent. Ale Strzelcy nie będą oszukiwać w sferze domowej – to dla nich zbyt łatwe. Przedstawiciele tego znaku zodiaku używają przebiegłości, aby motywować innych ludzi do wielkich działań.

3 miejsce – Waga

Waga celowo wykorzystuje innych ludzi do tworzenia własnej harmonii. I w tym przypadku użyj dowolnych metod: od dobroci po bezwzględne kłamstwa. Gdy tylko poczujesz, że przedstawiciele tego znaku zodiaku próbują przenieść swoją odpowiedzialność na ciebie, natychmiast ich odeprzyj. Bez względu na to, jak przekonująco to brzmi z ich strony – nie idź do nich bez powodu.

2 miejsce – Ryby

Oszuści, których świat nigdy wcześniej nie widział. A nawet jeśli zdemaskowałeś ich w kłamstwie, nigdy nie będziesz czekać na przeprosiny od Ryb. Przedstawiciele tego znaku wykorzystują swoje podstępne umiejętności we wszystkich sferach życia. W każdej sytuacji wyjdą z wody suche.

1 miejsce – Wodnik

Pierwsze miejsce w rankingu głównych tricksterów zajmuje Wodnik. Podobnie jak Lew, tacy ludzie lubią intrygi i oszustwa. Przyłapanie ich na kłamstwie jest prawie niemożliwe – pomyśleli o wszystkim kilka kroków do przodu i już wiedzą, jak postępować. Przygotowali już żelazne alibi na każdą sytuację.

Komuś udaje się ukryć swoją przebiegłość, a kogoś można złapać na całkowicie nieszkodliwej wymówce. Ktoś od razu mówi prawdę w czoło, a ktoś nie wyobraża sobie życia bez sztuczek i manipulacji. Niektórzy zostali obdarzeni taką umiejętnością przez samą naturę.

W końcu się doczekali, zewsząd płyną gratulacje. Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli-Mozzi spodziewają się dziecka

Dlaczego inni mieliby płacić za życzenia głupiej kobiety, która się nie nauczyła zarabiać pieniądze dla swoich dzieci

Super-babcia. Przykładem dla każdego stała się 70-letnia emerytka, która przebiegła ponad 100 maratonów