Dlaczego inni mieliby płacić za życzenia głupiej kobiety, która się nie nauczyła zarabiać pieniądze dla swoich dzieci

Po raz kolejny w wiadomościach natknąłam się na płaczącą historię samotnej matki z wieloma dziećmi, która potrzebuje pomocy finansowej.

Imiona w opowiadaniach są różne, ale istota ta sama: 3-5 dzieci, mój mąż uciekł, takich ludzi nie zabierają do pracy, bo dzieci i generalnie nie mają czasu na pracę, bo dzieci.

Nie ma krewnych z pieniędzmi, więc pomóżcie ludzie, przynajmniej ktoś!

Czytałam to, przeklinałam na temat kobiecej głupoty i bezczelności i nagle usłyszałam od stojących obok mnie znajomych, że jestem okrutna, bo jako kobieta powinnam rozumieć biedną matkę, a chłopi tego nie rozumieją.

Dość! Nie, naprawdę, dlaczego muszę współczuć i pomagać finansowo głupiej kobiecie, która nauczyła się rozmnażać, ale nie nauczyła się myśleć i zarabiać na dzieci? Czy była siłą zmuszana do rodzenia w takich ilościach?

Nie rozumiała, ile pieniędzy potrzeba na utrzymanie takiej hordy dzieci? O tak, miała męża. Oznacza to, że ożeniłeś się i możesz rozmnażać się w nieograniczonych ilościach, ponieważ mąż musi utrzymywać swoje dzieci?

Czy ktoś zapytał swego męża, czy chce tyle dzieci? Czy będzie w stanie nakarmić tak wielu?

Żona nie wie, ile zarabia małżonek i czy to wystarczy dla wszystkich? Cóż, powiedzmy, że przypadkowo zaszła w ciążę, zdarza się, że nie planowałaś, ale czy tak trudno jest usiąść i omówić z mężem następne uzupełnienie?

Dlaczego ktoś inny miałby karmić twoje dzieci, a nie ty i Bóg? Mąż, taki zły, uciekł? Więc zaplanowałeś wszystko bez niego.

Nawiasem mówiąc, dlaczego wiele matek z różnych powodów nie rozważa z góry możliwości utraty męża? Zawsze istnieje możliwość zostania sam na sam z dziećmi, co wtedy zrobisz?

Mąż również brał udział w poczęciu i czy powinien pomóc? Jeśli nie ustaliłeś z góry, czy chcesz mieć dzieci, czy też nie, albo twój mąż jest przeciwny prezerwatywom, sam kontroluj swoje ciało – są pigułki, spirale. Ale wydaje się, że małżeństwo czuje się komfortowo, powieszając opiekę nad dziećmi na kogokolwiek poza sobą.

Reprodukuj mądrze i nie proś o pomoc finansową! Nikt nie chce odbierać swoim dzieciom ze względu na twoją głupotę.

Super-babcia. Przykładem dla każdego stała się 70-letnia emerytka, która przebiegła ponad 100 maratonów

Dlaczego nie możesz jeść w łóżku. Przyczyny, zalety i wady

Czego według znaków ludowych nie można robić 20 maja? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów