Nadal nie masz pieniędzy? Warto sprawdzić, czy nosisz w kieszeni rzeczy, które przyciągają biedę

Nasi przodkowie wierzyli, że śmieci w kieszeniach przyciągają biedę, a samorodki przechowywane w portfelu obiecują nagłe bogactwo.

Uzdrowiciele podzielili się starożytnymi znakami o tym, jakie rzeczy są sposobami na wprowadzenie ubóstwa do życia, a także powiedzieli, jak zneutralizować negatywność.

Banknoty i monety

Od czasów starożytnych wierzono, że pieniądze należy przechowywać w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu.

Na przykład starożytni nosili monety w płóciennych torbach i mówili, że pieniędzy nie można zaniedbywać.

Liczne znaki mówią, że trzymanie pieniędzy bez portfela jest niepożądane. Starożytne nauki Wschodu wskazują, że jest to energetyczny rytuał, który prowadzi do ubóstwa.

Przesądy nie są pozbawione znaczenia, ponieważ fundusze łatwo wypadają z kieszeni. Nawiasem mówiąc, wiele osób traci w ten sposób pieniądze: wyjmując chusteczkę lub klucze, dyskretnie rzucają rachunki na ziemię.

Banknoty i monety najlepiej trzymać w ładnym i schludnym portfelu, rozłożonym według nominału.

Używane przedmioty

Według legend stare bezużyteczne rzeczy w portfelu i kieszeniach przyciągają energię zniszczenia i ubóstwa. Przedmioty te obejmują opakowania cukierków, stare bilety lub niepotrzebne czeki. Nawiasem mówiąc, według ezoteryków, czeki są szczególnie szkodliwe dla przepływów energii pieniężnej, ponieważ symbolizują „utracone” fundusze wydane w przeszłości.

Z czysto praktycznego punktu widzenia przechowywanie wszelkich śmieci to zły nawyk. Takie rzeczy zajmują przestrzeń i tworzą poczucie chaosu.

Zdobywająca dziś coraz większą popularność nauka minimalizmu mówi, że należy pozbyć się wszelkich przejawów nieporządku w swoim życiu. Dzięki temu zwolnisz miejsce i przygotujesz się do produktywnych działań.

A co włożyć do kieszeni

Nasi przodkowie wierzyli, że jeśli włożysz do kieszeni kawałek imbiru, zawsze będzie dużo pieniędzy. Wiara ta związana jest z magicznymi właściwościami przypisywanymi tej przyprawie. Uważana jest za symbol obfitości, luksusu i harmonii.

I na przykład starożytni nomadzi nosili ze sobą czerwoną nić, wierząc w jej zdolność do przyciągania bogactwa do życia. Czerwony kolor w kulturze tych ludów od niepamiętnych czasów był symbolem powodzenia w biznesie. Wiele osób do dziś wkłada małą czerwoną linkę do kieszeni ubrania lub torebki jako amulet, który przyciąga sukces i bogactwo.

Liść laurowy uosabiał także szczęście i obfitość dobrodziejstw w kulturze wielu narodów. Ta pachnąca przyprawa była nawet używana w magicznych rytuałach, aby przyciągnąć bogactwo. Dziś wiele osób wkłada do torby mały listek tej rośliny i czeka na sukces w sprawach finansowych.

Orzech, złota moneta i lawendowe kadzidełka są również uważane za talizmany pieniężnego sukcesu.

Jeśli chodzi o minerały, agat, lapis lazuli i turkus od czasów starożytnych nazywane są magnesami dobrobytu finansowego.

Rodzina przypadkowo znalazła pod podłogą skrzynkę pieniędzy. Co oni z nimi zrobili

Mama rozbiła skarbonkę córki i znalazła niezwykłą monetę, i właśnie za nią kobieta może otrzymać sporo pieniędzy

Rodzice dziewczynki nie mieli pieniędzy, by kupić jej suknię balową, ale jej brat uszył strój dla swojej siostry, godny księżniczki