Młody ojciec zwrócił się do swego nowo narodzonego syna w taki sposób, że bardzo wzruszył sieć

W styczniu 2020 roku w rodzinie Williama Trice Battle i jego żony Lauren urodził się długo oczekiwany syn, którego nazwano Roman Creed.

Po urodzeniu syna William poczuł, że jego miłość do żony pogłębiła się. Zdał sobie sprawę, że jego syn zawsze będzie dla niego na drugim miejscu i postanowił wyjaśnić światu na swojej stronie na Facebooku, dlaczego uważa, że jego stanowisko jest słuszne.

W swoim przesłaniu zwrócił się bezpośrednio do swego nowo narodzonego syna Romana.

„Przez 9 miesięcy Twoja matka była dla Ciebie wszystkim. Zanim poświęciłem dla Ciebie czas, Twoja matka chętnie poświęciła Ci swoje ciało.

Zanim pocieszyłem Cię, gdy byłeś zdenerwowany, Twoja matka pocieszała Cię jednym uderzeniem serca, zanim Cię ucieszyłem, gdy byłeś niespokojny, Twoja mama ucieszyła Cię tylko dźwiękiem swego głosu.

Zanim mogłem coś dla ciebie zrobić, Twoja matka dała wszystko dla Ciebie.

Zanim spojrzałeś mi w oczy, byłeś w sercu swojej matki. Twoje życie, Twoje bezpieczeństwo i samo Twoje istnienie zależały od niej, za co nigdy nie będę w stanie jej w pełni się odwdzięczyć. „ – powiedział.

„Zajmie Ci dużo czasu, zanim zrozumiesz wagę, głębię i bezgraniczność miłości Twojej matki do Ciebie. Jednak pewnego dnia, kiedy będziesz mieć własne dzieci, zrozumiesz, co teraz odczuwam. Więc przytulę Cię mocno, ale ja zawsze będę mocniej przytulać Twoją matkę, ponieważ moja miłość do Ciebie rośnie, gdy rozumiem miarę miłości macierzyńskiej. „

Krewni jego żony docenili wpis Williama na Facebooku. Tak, matka kobiety napisała zięciowi wzruszającą odpowiedź.

Słowa Williama docenili nie tylko krewni, ale także subskrybenci. W komentarzach ludzie wyrażali wsparcie dla rodziny i podziwiali tak wzruszające słowa młodego ojca.

Wzorowy ojciec i mąż był przekonany, że stworzył idealną rodzinę, dopóki nie otrzymał listu od nieznajomego, który ujawnił mu tajemnicę jego małżonki

Bogaty ojciec chciał pokazać swojemu synowi, jak żyją biedni ludzie, a otrzymał ważną lekcję

Ojciec czterech córek nie chce upiększać swoich zdjęć i tym zachwyca internet