Mężczyzna podróżuje po świecie z najlepszym przyjacielem na plecach, podbijając serca milionów ludzi

Pies nosi specjalne okulary dla psa i plecak.

Mieszkaniec Boca Raton (Floryda, USA), Cliff Brush uwielbia podróżować, ale nie lubi rozstawać się ze swoim najlepszym przyjacielem, psem labradoodlem o imieniu Brody.

Dlatego pewnego dnia mężczyzna postanowił kupić psu specjalny plecak, aby mógł dołączyć do niego w jego przygodach.

Teraz przyjaciele podróżują razem po świecie i podbijają serca milionów ludzi, którzy oglądają ich przygody w sieciach społecznościowych.

Aby poświęcić więcej czasu na podróże, Cliff zrezygnował z pracy jako księgowy i konsultant biznesowy.

Oczywiście pies nie musiał niczego rzucać, ale musiał pogodzić się z noszeniem kasku i specjalnych okularów chroniących oczy przed wiatrem, promieniami ultrafioletowymi i odłamkami.

Poza tym pies ciągle musi komunikować się z fanami, ale tylko z tego się cieszy, bo zawsze go głaszczą, drapią po uchu i mówią, że jest najpiękniejszym i najporządniejszym chłopcem na świecie.

Tylko niektórzy ludzie kręcą głowami z dezaprobatą, gdy widzą Cliffa i Brody’ego. Uważają, że rowerzysta naraża zwierzaka na poważne niebezpieczeństwo. Ale mężczyzna mówi, że zawsze troszczy się o życie i zdrowie swojego futrzanego przyjaciela.

„Jestem bardzo świadomy tego, że mam za sobą mojego najlepszego przyjaciela. Dlatego nie jeździmy na rowerach codziennie, ale tylko raz na dwa tygodnie i w najbezpieczniejszych miejscach. Staramy się również wychodzić na zewnątrz podczas – godziny pracy, aby uniknąć problemów na drogach” – wyjaśnił Cliff.

Mamy nadzieję, że ta wspaniała para będzie miała przed sobą jeszcze wiele przyjemnych chwil i zabawnych przygód.

@brodiethatdood

#question from @brodiethatdood How we prep for our joy rides! #dogbackpack #cyclist #goldendoodle #dogdad #FilmTeyvatIslands

♬ The Difference – Flume

Sanepid zniósł zakaz. Czy wszystkie plaże w Zatoce Gdańskiej są otwarte

Miesięczny kalendarz zakupów. Kiedy i co najlepiej kupić, aby nie marnować pieniędzy

Wojewoda Dolnośląski może zostać zwolniony z powodu zatrucia rzeki Odry