Meghan Markle udzieliła pierwszego wywiadu po skandalicznej rozmowie publicznej z Oprah Winfrey

Trzy miesiące po skandalicznej rozmowie z Oprah Winfrey, która zniszczyła związek książąt Sussex z rodziną królewską, 39-letnia Meghan Markle udzieliła nowego wywiadu.

Księżna Sussex niedawno przemawiała w radiu NPR Weekend Edition i opowiadała o swojej nowej książce „The Bench”, a także podzieliła się szczegółami z życia rodzinnego.

Przyznała, że ​​do napisania książki zainspirował ją wiersz, który napisała do swojego męża księcia Harry’ego w 2019 roku, wkrótce po tym, jak po raz pierwszy zostali rodzicami.

Megan zauważyła, że ​​jej dwuletni syn Archie stał się głównym fanem jej twórczości.

Archie uwielbia tę książkę. Jest bardzo głodny książek. Ilekroć czytamy mu książkę, mówi: „Więcej, więcej”. Teraz możemy mu powiedzieć, że moja mama to dla niego napisała – powiedziała.

Wywiad został nagrany jeszcze przed narodzinami drugiego dziecka pary, córki Lilibet, Diany, więc nie wiadomo, jak dziewczyna reaguje na pracę matki.

Księżna przyznała też, że w ten Dzień Ojca, który wczoraj obchodzony był w wielu krajach, podarowała mężowi kolejny wzruszający prezent – ławkę.

Pomyślałam, że po prostu potrzebuję czegoś sentymentalnego i miejsca, w którym mógłby spędzić czas z naszym synem. W tej historii obserwuję tę miłość między moim mężem a naszym synem i wyobrażam sobie, jak to będzie, gdy będą mieli więcej wspólnych momentów, kiedy nasz synek dorośnie. Od podrapanego kolana po złamane serce, zawsze będą odpoczywać na tej ławce, dzielić te chwile i czuć ich więź – powiedziała.

Meghan dodała do książki wiele osobistych danych.

„Jeśli się zagłębisz, możesz znaleźć wiele osobistych chwil, które tam ukryliśmy, od moich ulubionych kwiatów po ulubione kwiaty mamy mojego męża ”– powiedziała.

Księżna przyznała też, że w książce chciała pokazać „drugą stronę męskości”, która opiera się na więzi i emocjach.

Książę William eksmitował księcia Harry’ego i Meghan Markle z Pałacu Kensington po skargach personelu

W Polsce dziecko urodziło się w taksówce. „To było zwykłe wezwanie”

Czego według znaków ludowych nie można robić 22 czerwca? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów