Małgorzata Trzaskowska w „Dzień dobry TVN” zaskoczyła wszystkich. Zdradziła wszystko o początkach swojego związku

W „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Trzaskowska zdecydowała się na szczerze wyznanie dotyczące jej rodziny.

Od momentu udziału w wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski jest bardzo komentowaną osobą. Wyznanie go żony zaskoczy każdego Polaka.

Dorota Wellman przeprowadziła w „Dzień Dobry TVN” osobistą rozmowę z żoną Rafała Trzaskowskiego. Małgorzata zapewnia, że ich historia miłosna nie jest zwykłą.

Program „Dzień Dobry TVN” różni się tym, że reprezentuje naprawdę wyjątkowo szerokie spektrum zainteresowań mieszkańców Polski.

Opowieść małżonki Trzaskowskiego jest gdzieś pośrodku tych rozmów, które toczą się w programie. Małgorzata wraz z mężem są małżeństwem 18 lat.

Dorota Wellman jest bardzo ceniona przez obserwantów „Dzień dobry TVN”. Jej umiejętności są pełne profesjonalizmu, a rozmowy z gośćmi to jej prawdziwa specjalność.

Ekipa programu wybrała miejsce na przeprowadzenie wywiadu nie przypadkowo. Oni czekali na żonę Trzaskowskiego w Parku Natolińskim.

Jak się okazało, w tym miejsce odbyło się ich pierwsze spotkanie. Żoną Rafała Trzaskowskiego powiedziała, że obydwoje wiedzieli już o swoim istnieniu, a sam Rafał już wcześniej przykuł jej uwagę na widzianym przez nią wcześniej zdjęciu.

Widzowie mogli zobaczyć w wywiadzie Doroty Wellman, był fakt przyznania się żony prezydenta Warszawy do tego, że miała w planach zainteresowanie sobą kolegi jej brata.

Małgorzata towarzyszyła swemu bratu w zakończeniu roku. Tak i poznali się z Rafałem. Prowadząca „Dzień dobry TVN”, Dorota Wellman, zapytała, ją wprost czy planowała go „upolować”.

Przyjechałam wtedy na zakończenie roku szkolnego, do mojego brata. […] A nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia? Ktoś to ukartował. Tym bardziej że mąż chwycił za zdjęcie i zobaczył mnie na zdjęciu z kolei i zapytał mojego brata, a kto to jest. Tak musiało być — mówiła w „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Trzaskowska, zanosząc się śmiechem.

Teraz jak wiadomo, są małżeństwem już 18 lat i mają 2 dzieci. Żona Trzaskowskiego mówi, że wspierają się wzajemnie w swoich decyzjach. Jednak nie wszystko w ich życiu układa się tak, jak się chcą. Często towarzyszy im strach.

W sytuacjach, kiedy są duże zgromadzenia publiczne i w których on bierze udział, proszę go, żeby zapewnił sobie dodatkową ochronę. Mąż miał takie przypadki, że zagrożenie było dosyć wysokie. Bywało, że takie osoby były aresztowane — dodaje Małgorzata Trzaskowska.

Jeszcze jednym zaskoczeniem okazało się jej wyznanie na temat podziału obowiązku w domu Trzaskowskich. Jak się okazało, jej mąż jest odpowiedzialny za wszystkie cuda tworzone w kuchni.

Jeżeli chodzi o proporcję, bardzo dużo robię ja, ale jeżeli chodzi o gotowanie, to mąż jest mistrzem kuchni. Lubi to robić, jest kreatywny w kuchni — powiedziała Dorocie Wellman żona Rafała Trzaskowskiego.

Niezwykłe serniczki. Miękkie, puszyste i pyszne

Emerytura Lecha Wałęsy zdziwi każdego. Były prezydent zdecydował się na szczerze wyznanie

Emerytura Lecha Wałęsy zdziwi każdego. Były prezydent zdecydował się na szczerze wyznanie