Małgorzata Godlewska 1 sierpnia zamierza opublikować nowy utwór

Małgorzata Godlewska rozpętała w sieci prawdziwą burzę. Zapowiedziała na 1 sierpnia premierę swojego najnowszego coveru pt. „Warszawskie dzieci”.

Internauci grożą jej, że tym razem dołożą wszelkich starań, aby jej twórczość spotkała się ze srogimi konsekwencjami. Zadeklarowali, że zrobią wszystko, aby publikacja Godlewskiej zniknęła z sieci tak szybko, jak się w niej pojawiła.

Małgorzata Godlewska postanowiła po raz kolejny zrobić wokół swojej osoby sporo szumu. Jak to w przypadku Sióstr Godlewskich bywa – jak zwykle zamierza zdobyć popularność za pomocą kontrowersji.

Z okazji 75 rocznicy Powstania Warszawskiego Małgorzata Godlewska zamierza opublikować swój nowy cover. Tym razem podjęła się nagrania utworu pt. „Warszawskie Dzieci”.

Internauci już przedpremierowo odczuwają niechęć wobec nowej twórczości Godlewskiej.

Małgorzata Godlewska 1 sierpnia zamierza opublikować nowy utwór

Małgorzata Godlewska na platformie YouTube zapowiedziała swój najnowszy cover, który, tak jak poprzednie, z pewnością zdobędzie olbrzymią popularność.

Charakterystyczna twórczość Godlewskiej rozchodzi się po sieci błyskawicznie i zawsze powoduje mnóstwo kontrowersji.

Tym razem, jak twierdzą internauci, Małgorzata Godlewska zdecydowanie przesadziła. Uważają, że utwór będzie jedną, wielką profanacją.

– Dzień dobry, kochani. Już w najbliższy czwartek, 1 sierpnia, z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, zapraszam Was na przepiękną pieśń powstańczą pt. „Warszawskie Dzieci” – zapowiedziała premierę w sieci.

Internauci nie kryją oburzenia. Zapowiadają, że będą zgłaszać publikację.

– Zaśpiewaj ją godnie bez pajacownia żeby wstydu nie było i żeby uszanować tą rocznicę – sugeruje internauta.

– Myślę, że nie powinnaś robić nic! Zostaw w spokoju weteranów i zasłużonych dla tego Kraju. Nie hańb więcej barw narodowych godła i tradycji.

Daj zasłużonym obchodzić swój dzień w ciszy, ku pamięci i spokoju. Nie wyj! Nie hańb hymnu i pieśni żołnierskich.

To nie jest Twój dzień i Twoje święto! Daj w ciszy pomodlić się za tych co polegli i przelali krew i łzy za Ojczyznę. I z radością honorować tych, którzy jeszcze na tym świecie są! – apeluje użytkowniczka Facebooka.

– Będę to zgłaszać – pisze wielu internautów.

Źródło: Facebook