Książę William nosi dwie pary zegarków. Powód takiego wyboru stylu wynika z jego przeszłości

Książę Walii w ciągu ostatnich kilku tygodni został zauważony w noszeniu dwóch par zegarków jednocześnie.

Podczas dwóch ostatnich publicznych wydarzeń z żoną księżną Kate, książę William dokonał nietypowego wyboru stylu, decydując się na noszenie dwóch par zegarków, po jednym na każdym nadgarstku.

Na jednej ręce książę Walii nosi zegarek Omega Seamaster 300m, prezent od swojej matki, księżnej Diany, który nosi od ponad 20 lat.

Na drugiej ręce nosi zaawansowany technologicznie smartwatch Garmin Forerunner 245.

Jej wybór był czysto praktyczny: ludzie myślą, że po prostu pilnowała zegarka męża, gdy ten grał w polo, ale decyzja stylistyczna księcia Williama będzie prawdopodobnie inna.

Dlaczego książę William nosi dwie pary zegarków?

Biorąc pod uwagę, że jeden z zegarków Williama ma wartość sentymentalną i jest zegarkiem w klasycznym stylu, jest mało prawdopodobne, że chciałby zrezygnować z jego noszenia na rzecz mniej szykownego zegarka.

Jednak Garmin to wybór stylu życia, który pozwala rodzinie królewskiej śledzić swoje ciało i zdrowie.

Ulubiony tracker aktywności fizycznej księcia Walii ma wiele funkcji, w tym monitorowanie tętna i śledzenie kroków, co pozwala mu poprawić swoją kondycję i dotrzymać kroku swojej wysportowanej żonie, księżnej Kate.

Książę William nie jest jedynym członkiem rodziny królewskiej, który lubi monitorować swoje poziomy sprawności. Jego macocha, królowa konsorcjum Camilla, nosiła FitBit Charge przez kilka lat, a jego wujek, książę Edward, również został zauważony z trackerem aktywności.

Odkąd Camilla została Królową Konsortą, rzadziej nosiła swoją bransoletkę fitness, zastępując ją zegarkiem Cartier, co doprowadziło do tego, że królewscy obserwatorzy zastanawiają się, czy fitness tracker jest uważany za zbyt swobodny dla królewskiej konsortu.

Interesujące będzie zobaczyć, czy książę William nadal będzie nosił swój tracker, gdy jego królewska rola stanie się bardziej poważna i znacząca.

Mama Radosława Majdana nie żyje. „Pani Halina nie była już niczego świadoma”

Dawid Narożny znowu z zespołem „Piękni i Młodzi”. Fani są zbulwersowani

Julia Wieniawa o relacjach z Nikodemem Rozbickim po głośnym rozstaniu. Gwiazda szybko zmieniła temat