Książę Harry rozmawiał ze swoim ojcem i bratem po raz pierwszy od czasu wywiadu z Oprah Winfrey

Nie ma dnia bez wiadomości o następstwach skandalicznego wywiadu, którego Meghan Markle i książę Harry udzielili amerykańskiej dziennikarce Oprah Winfrey.

Przypomnij sobie, że Megan wyraziła w nim szereg skarg na to, jak była traktowana w pałacu.

Książę Harry z kolei narzekał na cięcia w finansowaniu ze strony ojca, a także przyznał, że przestał odbierać telefony.

Główną intrygą ostatnich dni była kwestia, kiedy członkowie rodziny znów będą rozmawiać i jak będzie wyglądała ta rozmowa.

W końcu nie tak dawno temu książę William powiedział, że nie skontaktował się jeszcze z bratem po wyemitowanym wywiadzie, ale obiecał to wkrótce.

A teraz wydaje się, że rozmowa miała miejsce. Prezenterka telewizyjna Gail King, zaprzyjaźniona z Oprah i księżną Sussex, mówiła o tym na kanale CBS. Według niej rozmowa telefoniczna odbyła się w weekend.

Właściwie zadzwoniła do nich (Meghan i Harry), żeby zobaczyć, jak się czują. To prawda, Harry rozmawiał ze swoim bratem, a także z ojcem. Powiedziano mi, że ta rozmowa była bezproduktywna. Ale cieszą się, że przynajmniej to zaczęli – powiedziała Gaille na antenie.

Prezenterka telewizyjna dodała również, że „nikt z rodziny królewskiej nie rozmawiał jeszcze z Meghan w międzyczasie”.

Denerwuje ich to, że przedstawiciele pałacu wciąż powtarzają, że chcą rozwiązać ten problem prywatnie, ale mimo to wciąż pojawiają się fałszywe historie, a Megan bardzo lekceważy – dodała King.

Wyjaśniła również, że są niezadowoleni, widząc, jak potoczyła się ta historia i że ich słowa zostały źle zinterpretowane.

Od samego początku chcieli, aby rodzina królewska wkroczyła i powiedziała prasie, aby przestała opowiadać niesprawiedliwe, zniekształcone, fałszywe historie. Myślę, że dopóki nie zostanie to zrealizowane, każdemu będzie trudno iść naprzód. Ale oboje tego chcą i oboje chcą pojednania w tej rodzinie. W końcu to rodzina Harry’ego – podsumowała Gail King.

Przypomnijmy, że pewnego dnia była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Michelle Obama wezwała Megan i Harry’ego, by wybaczyli rodzinie królewskiej.

Wczoraj okazało się, jak Kate Middleton zareagowała na wywiad. Według osoby wtajemniczonej księżna Cambridge uznała za upokarzające, że Megan ponownie poruszyła temat konfliktu między nimi, który został od dawna rozstrzygnięty.

Robert Lewandowski ma odebrać odznaczenie z rąk Andrzeja Dudy

Minister zdrowia, Adam Niedzielski, zabrał głos w bardzo ważnej sprawie

Minister zdrowia, Adam Niedzielski, zabrał głos w bardzo ważnej sprawie