Krzysztof Krawczyk junior walczy w sądzie. Czy będzie w stanie przywrócić sprawiedliwość

Krzysztof Krawczyk junior przeżywa w życiu bardzo trudne chwile. Niedawno spotkał się w sądzie ze swoją macochą Ewą.

Prawniczka, reprezentująca interesy jedynego bezpośredniego spadkobiercy, opisała, jak po śmierci ojca Krzysztofa Krawczyka juniora spadł na niego gniew rodziny Krzysztofa Krawczyka.

Jak się okazało, Krzysztof Krawczyk junior nie ma nawet własnego domu, jest zmuszony dzielić mieszkanie dziadków z wujem i jego rodziną. To bardzo trudna sytuacja.

Znajomi starają się na wszelkie możliwe sposoby pomóc Krzysztofowi Krawczykowi junioru, bo ledwo wiąże koniec z końcem.

Okazuje się, że z powodu choroby nie może iść do pracy, ale rachunki za mieszkanie i zakup lekarstw pochłaniają lwią część dochodów syna artysty.

Troskliwi przyjaciele chcą zebrać 50 tysięcy złotych, żeby chociaż jakoś pomóc, ale na razie udało im się zebrać tylko 13 tysięcy.

Krzysztof Igor Krawczyk będzie starał się o zachowek. Jest stale niezdolny do pracy. Przysługuje mu jedna trzecia z całości spadku – powiedziała w rozmowie z Faktem mecenas Monika Kucwaj-Zarzycka.

Mecenas zapewnia wszystkich, że spadkobierca będzie walczył o należne mu dziedzictwo.

Sytuację skomentowała również Monika Kucwaj-Zarzycka.

Do wniosku o stwierdzenie nabycia spadku dołączono tylko jeden testament – podkreślam, że to nie mój klient złożył ten wniosek, a wdowa po zmarłym. W toku przesłuchania przez sąd Ewa Krawczyk wskazywała, że tych testamentów było więcej. Sąd zobowiązał więc ją do przedstawienia tych wcześniejszych.

Prawnik zdradziła kilka szczegółów sprawy.

Trudno obecnie przypuszczać, że coś się zmieni w kwestii dziedziczenia po Krzysztofie Krawczyku.

Nikt z rodziny nie zapoznał go z kwestiami majątkowymi, a on sam twierdzi, że był izolowany od ojca przez co najmniej ostatni rok. Trzeba też pamiętać, że liczy się skład majątku w chwili śmierci. Jeżeli były jakieś przesunięcia majątkowe do chwili śmierci pana Krawczyka, one też mają znaczenie.

Monika Kucwaj-Zarzycka zaprosiła obie strony konfliktu do znalezienia wspólnego rozwiązania.

Istnieje możliwość załatwienia sprawy polubownie z Ewą Krawczyk. Może tak być, byle tylko mój klient dostał wszystko, co mu się należy.

Młoda matka nie może siedzieć bezczynnie. Kiedy Ida Nowakowska wróci do „Pnś”

Wspólne wakacje Jennifer Lopez i Bena Afflecka w domu piosenkarki w Miami

Najbardziej podstępne i przebiegłe znaki zodiaku. Ci przedstawiciele lubią oszukiwać w małych codziennych sytuacjach