Kolejna, od narodzin synka, oficjalną podróż Meghan Markle w towarzystwie małego Archie Harrisona. Dokąd wyruszyli Sussexowie

Meghan Markle niedawno świętowała swoje urodziny na Ibizie. Poleciała tam w towarzystwie Harry’ego, małego Archie Harrisona. Teraz zabrała malucha w kolejną podróż. Zobaczcie, dokąd wyruszyli Sussexowie.

Archie Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja 2019, a teraz wraz z rodzicami zaczyna odkrywać świat. Harry i Meghan pojechali na Ibizę, żeby świętować 38. urodziny księżnej.

Dla Archie Harrisona były to pierwsze zagraniczne wakacje. Teraz książęca para zabrała malucha do Francji.

Książę i księżna Sussexu spędzają czas ze swoim małym synkiem Archie’m na południu Francji, w Nicei. Trzyosobowa rodzina zabrała w środę prywatny odrzutowiec. Zostali sfotografowani podczas zejścia z samolotu.

Na zdjęciach opublikowanych w The Sun (poniżej) Meghan wyglądała stylowo, ubrana w białą bluzkę i pasujący kapelusz przeciwsłoneczny.

Na rękach trzymała Archiego. Harry był ubrany w zieloną koszulkę polo, niebieską czapkę i okulary przeciwsłoneczne.

Rodzina przebywała w prywatnej willi z widokiem na Morze Śródziemne, ale nie jest pewne, czy już wrócili do Wielkiej Brytanii, ponieważ ich prywatny samolot został zarejestrowany w sobotę na lotnisku we Francji.

To był gorący okres dla Harrego i Meghan, każde z nich było zaangażowane w rożnego rodzaju projekty, w tym księżna, była naczelną wrześniowego wydania Vogue’a.

Po tak absorbujących zajęciach, z pewnością rodzina zasłużyła na odpoczynek. Coraz częściej przy różnych okazjach możemy też oglądać małego Archie’ego.

Co wiemy o małym Archie’m?

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego ma już ponad trzy miesiące. Od narodzin chłopca nie ustają spekulacje, do kogo jest bardziej podobny i jakiego koloru będą jego włosy. Fani książęcej pary liczyli na to, że wyjaśni się to podczas chrztu małego i oczekiwali niecierpliwie na pierwsze zdjęcia. Spotkał ich jednak zawód.

Fotografie, które pojawiły się na profilu rodziny królewskiej na Instagramie były czarno-białe. Warto wziąć pod uwagę, że małe dzieci szybko się zmieniają i ustalenie, do kogo Archie jest bardziej podobny, nie jest sprawą prostą.

Magazyn People ogłosił jednak, że wie, jakiego koloru włosy ma maleńki hrabia:

Wygląda na to, że syn księcia Harry’ego i Meghan Markle odziedziczył najbardziej rozpoznawalną cechę jego ojca! – pisze tygodnik.

Informator, na którego się powołuje, miał zdradzić, że mały Archie ma kępki rudawych włosów i urocze grubiutkie nóżki.

Harry i Meghan zapowiedzieli swoją pierwszą, od narodzin synka, oficjalną podróż. Ich celem jest Południowa Afryka. Książę i księżna Sussexu zamierzają zabrać ze sobą malutkiego Archie’ego. Chłopiec będzie miał wtedy niespełna pół roku. Wtedy z pewnością przekonamy się, do kogo jest bardziej podobny.

https://www.instagram.com/p/B1SD4qrncpz/?utm_source=ig_web_button_share_sheet