Kobieta pokazała co stało się ze skórą na jej nogach po 16 godzinach spędzonych w wodzie. Ludzie byli bardzo zaskoczeni

Tiktokersha wiedziała, że ​​skóra na jej rękach i nogach pomarszczyła się od długiego przebywania w wodzie, ale nie miała o tym pojęcia.

Spędziła 16 godzin w łazience i udowodniła, że ​​naprawdę można zostać żabą, jak wszyscy nasi rodzice mówili nam jako dzieci.

Przestraszona użytkownica TikToka pod pseudonimem msdanalee opublikował film, prosząc widzów o radę.

W swoim filmie dziewczyna wyjaśniła, że ​​przypadkowo leżała w łazience przez 16 godzin, po czym była bardzo zaskoczona, widząc, co stało się z jej nogami.

„Oto wynik przypadkowego 16-godzinnego pobytu w łazience, mój Boże” – powiedziała msdanalee. „Proszę doradzić mi, jak szybko odzyskać moje nogi!”

W kadrze dziewczyna pokazała stopy, które według niej stały się szare i niesamowicie pomarszczone od długiego przebywania w wodzie.

Widzowie, którzy obejrzeli film ponad 300 tysięcy razy, byli pod wrażeniem wyniku, który naprawdę wyglądał przerażająco. Większość z nich martwiła się tym samym pytaniem: jak można spędzać tyle czasu w łazience?

„Jak można przypadkowo wziąć 16-godzinną kąpiel? Moja woda zamarza w 30 minut ”.

„Woda zwykle stygnie po około 30-40 minutach. Co robiłeś tam przez resztę czasu?”

Tiktokerka, która nakręciła wideo, nie ujawniła powodu, dla którego tak długo leżała w wannie, podczas gdy inni sugerowali, że stało się to dlatego, że zasnęła. Ale to możliwe wyjaśnienie zostało złamane przez argumenty innych użytkowników.

„16 godzin? Zrozumiałbym, gdybyś zasnąły w łazience, ale nie śpisz dłużej niż dziewięć godzin?”

Niektórzy obawiają się, że u tiotherki może teraz rozwinąć się stopa okopowa, poważna choroba i forma odmrożenia spowodowana długotrwałym narażeniem na wilgoć.

Może to prowadzić do utraty krążenia krwi i tkliwości w nogach, a także do poważniejszych powikłań, jeśli nie jest leczone – pęcherzy, zgorzeli, owrzodzeń i nieodwracalnych uszkodzeń nerwów. Pacjenci ze stopą okopową muszą być hospitalizowani, a aby wcześniej zapobiec rozwojowi choroby, konieczne jest dobre wysuszenie skóry.

https://www.tiktok.com/@msdanalee/video/6965380472184507653?sender_device=pc&sender_web_id=6968027310504084998&is_from_webapp=v1&is_copy_url=0

Aby uniemożliwić mojej siostrze zaciągnięcie pół miliona pożyczki dla narzeczonego, spaliłam jej paszport

Kierownica była zablokowana. Kilka prawidłowych manipulacji, aby poprawić sytuację

Które rośliny podwoją plon ogórków. Prosty sposób na życie zachwyci ogrodników chrupiącymi i soczystymi owocami