Kilka znaków o sikorce, która poleciała do twojego okna

Istnieją różne oznaki związane z sikorami. Mogą wlecieć do okna, zapukać w nie lub usiąść obok i ćwierkać.

Każda z tych akcji może opowiedzieć o różnych rzeczach.

Co przepowiada sikorka, który wleciał przez okno?

Jeśli wierzyć znakom, sikorka, która wleciała do okna, obiecuje rodzinne szczęście i radosne wydarzenia.

W tym przypadku ptak jest zwiastunem świętowania i zabawy.

Istnieje inna interpretacja tego znaku. Mówi, że w domu, w którym będzie latać sikora, będzie nieszczęście, możliwa utrata bliskiej osoby lub członka rodziny.

Ale ten znak ma stare korzenie, ponieważ wcześniej przodkowie wierzyli, że sikora jest duszą ich zmarłego krewnego.

Okno było przewodnikiem do innego świata. Kiedy ktoś opuszczał ziemskie życie, celowo otwierano okna w jego domu, aby dusza zmarłego mogła spokojnie polecieć do królestwa niebieskiego.

Jeśli przeanalizujesz zachowanie sikorek i wszystko zrozumiesz, stanie się jasne, dlaczego wlatują do budynków mieszkalnych. Jest na to logiczne wytłumaczenie. W zimnych porach roku ptaki lecą jak najbliżej domów, aby zjeść, ponieważ wiele osób próbuje je nakarmić. W takim przypadku nie bój się, że cycek może sprawić kłopoty.

Jeśli sikorka zapukała do okna: znaki

Jeśli sikorka nagle zacznie pukać do okna, domownicy poznają dobrą nowinę. Inne źródła podają, że to zła wiadomość, a być może nawet straty. Ptaki nie mogą zrozumieć, że przed nimi może być szkło, dla nich ulica i pokój to jedno i to samo, więc często to robią.

Istnieje proste wytłumaczenie tego zjawiska. Sikora może pukać w okno, jeśli w jego karmniku nie ma jedzenia. Więc prosi o napełnienie go jedzeniem.

Co mówi znak, kiedy sikora wleciała na balkon?

Ten znak należy uznać za coś dobrego. Według innej interpretacji, po tym, jak cycek znalazł się na balkonie, wkrótce możesz spodziewać się uzupełnienia rodziny.

W niektórych przypadkach sikora może latać na balkon, aby zarobić na życie. Wiele osób przechowuje tam zboża, chleb czy nasiona. Ptaki mogą przebijać paczkę dziobami i jeść te produkty.

Sikorka siedząca na parapecie: znaki

W wielu przypadkach, gdy cycek nagle usiadł na oknie lub parapecie, nic się nie stanie. Ptak mógł się po prostu zmęczyć i postanowił trochę odpocząć lub się rozgrzać. Ale tak jest w przypadku, gdy ptak patrzył na ulicę, a nie na mieszkanie.

Jeśli sikorka usiadła na oknie i zajrzała do domu, oznacza to, że rodzina poniesie straty finansowe. Mogą być zarówno poważne, jak i nieistotne.

Sikora dostała się do domu: znaki

Kiedy sikora wchodzi do domu, zawsze pobudza ludzką wyobraźnię. Wiele osób od razu zaczyna się martwić i wymyślać coś złego. Właściwie to wszystko na najlepsze: ludzie czekają na szczęśliwe wydarzenia, nowe zakupy i przyjemne spotkania.

Jeśli ptak usiadł na dłoni, musisz spróbować mieć czas na wymyślenie pragnienia. A jeśli w tym momencie zagłosuje, rozkaz się spełni.

Wierzenia ludowe dotyczące wróbli. Dlaczego wróbel jest przeklętym ptakiem

Papuga poprosiła włączyć jej ulubioną piosenkę. Kiedy ptak usłyszał muzykę nie można było go powstrzymać

Podczas kwarantanny mężczyzna zabawia ludzi śmiejącym się ptakiem o wadze 750 kg