Kilka negatywnych znaków, które dotyczą okien i zasłon

Wierzenia ludowe kojarzą się z zasłonami.

Zasłony są ważną częścią codziennego życia: wiszą na oknach, które jako granica między domem a światem zewnętrznym mają ogromne znaczenie magiczne. W związku z tym istnieje wiele znaków dotyczących okien, z których niektóre dotyczą zasłon.

Okna bez zasłon

Jeśli w lokalu niemieszkalnym zasłony nie są obowiązkowe, to w sypialni nie można się bez nich obejść.

Odpoczywanie w pomieszczeniu bez zasłon jest niebezpieczne, ponieważ okna bez zasłon są znacznie mniej chronione przed negatywną energią z zewnątrz, a osoba śpiąca jest bardziej podatna na jej wpływ.

Dzięki szybie okiennej obudowa jest podatna na złe oko, przed którym niezawodnie chronią zasłony.

Kurtyna w ciągu dnia

Pomimo niebezpieczeństwa podchodzenia, nie należy stale zasłaniać okien, ponieważ służą one nie tylko jako wejście dla negatywnej i pozytywnej energii, ale także wyjście.

Z biegiem lat w każdym domu kumuluje się negatywność, której należy się pozbyć.

Dla bilansu energetycznego warto nie zasłaniać zasłon w ciągu dnia lub nie robić tego często, ponieważ zmierzch jest wiecznym towarzyszem złych, a słońce jest naturalnym źródłem radości.

Podarte zasłony

Podarte zasłony, niezależnie od położenia dziury lub rodzaju tkaniny i położenia okna – oznaka szybkiej kłótni z przyjaciółmi lub znajomymi.

Ponieważ tkanina jest rozdarta, dobre relacje mogą zostać zerwane.

Lepiej nie wyrzucać uszkodzonych zasłon i naprawiać, w tym przypadku związek zostanie nawiązany szybciej i stanie się silniejszy.

Kurtyna opadła

Opadająca kurtyna zwiastuje takie straty, jak niedostatki materialne, zerwanie z ukochaną osobą czy pogarszający się stan zdrowia. Najprawdopodobniej sytuacja będzie korygująca, ale przyniesie wiele smutku.

Jeśli kurtyna opadła częściowo, uważa się, że wskazuje na na wpół zapomniane konflikty i problemy, które mogą negatywnie wpłynąć na przyszłe sprawy.

Aby zredukować efekty, zasłonę należy założyć z powrotem.

Dawać komuś zasłony

Zasłony są nasycone wszelkiego rodzaju energiami i noszą odcisk pola emocjonalnego domu. Dając to innym, ryzykujesz, że ludzie będą mieli na ciebie wpływ.

Im starsza kurtyna, tym więcej przechowuje informacje o energii, co oznacza, że ​​jest bardziej podatny na wpływ innych.

Niepożądane jest, aby rzecz wpadła w ręce obcych. Zasłony należy przekazać tylko wtedy, gdy są nowe, nigdy nie były używane zgodnie z przeznaczeniem w domu lub zawieszone na oknach przez krótki czas.