Kate Middleton pokazała światu, co robi w kuchni z dziećmi

Księżna pokazała, jak wraz z dziećmi przygotowała babeczki na uliczne przyjęcie z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej.

W Wielkiej Brytanii trwają uroczystości z okazji Platynowego Jubileuszu panowania Elżbiety II, co oznacza, że ​​członkowie rodziny królewskiej są pod bardzo ścisłą obserwacją opinii publicznej.

Pierwszą, która podtrzymuje zainteresowanie poddanymi Jej Królewskiej Mości, pozostaje żona księcia Williama, Kate Middleton, która nie tylko zachwyca obserwatorów mody luksusowymi i eleganckimi strojami na imprezach, ale także pokazuje publiczności coś znacznie bardziej osobistego.

W Polsce rybak wyłowił z rzeki kawałek ludzkiej ręki

Tak więc na swojej stronie na Instagramie księżna Cambridge opublikowała materiał, w którym wraz z trójką dzieci, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Louisem, przygotowują babeczki.

Na zdjęciach zamieszczonych przez Katherine dzieci z dumą patrzą na wypieki.

Na zdjęciu widać, jak Kate i Charlotte uśmiechają się do siebie, dekorując babeczki, a na innym Charlotte pomaga starszemu bratu. Czteroletni Louis również brał czynny udział wraz ze wszystkimi i starannie przesiewał mąkę.

Jeśli chodzi o Kate, wygląda oszałamiająco w różowej bluzce z głębokim dekoltem i jasnych dżinsach.

„Pieczenie babeczek dla lokalnej społeczności w Cardiff, aby mogli się dziś cieszyć na Platynowej Rocznicy Street Party! Mam nadzieję, że Ci się spodobają!”, napisała księżna.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)

Skandal w lubelskiej szkole. Nauczyciel powiedział uczniom, że wojna na Ukrainie została sprowokowana przez NATO i Stany Zjednoczone

W Polsce dwie Ukrainki zostały zaatakowane nożem, jedna z nich zginęła. Wśród napastników jest Ukrainiec

W Polsce rybak wyłowił z rzeki kawałek ludzkiej ręki